همیار مجازی

بازیابی پیام های تلگرام | telegram messages recovery

تلگرام

یکی از بهترین و ساده ترین برنامه های پیغام رسان می باشد که اخیرا برای سیستم عامل های اندروید ، ویندوزفون و آی او اس منتشر شده و اساسا بر روی سرعت در ارسال پیام ، امنیت و رایگان بودن تمرکز نموده است . یکی از ویژگی های منحصر به فرد تلگرام استفاده از فضای ابری می باشد که خدمات خوب و وسیع این برنامه ، آن را نسبت به دیگر برنامه های پیغام رسان کاملتر می نماید . همانطوری که پیش تر به آن اشاره کردیم تلگرام بر روی سرعت و امنیت ارسال پیام و چت تاکید دارد.تمام پیام ها ، عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و همه داده ها در حافظه ابری ذخیره می شوند از این رو شما میتوانید به آسانی این فایل ها را در صورت پاک شدن و به آسانی بازیابی نمائید. برنامه تلگرام در مدت بسیار کوتاه مورد استقبال و رضایت وسیع کاربران قرار گرفته اما زمانیکه شما برنامه تلگرام را پاک نمائید بعد از نصب مجدد آن دیگر نمی توانید به آنچه قبلا در تاریخچه برنامه وجود داشته دسترسی پیدا کنید از این رو ما تصمیم گرفتیم تا چگونگی بازیافت اطلاعات تلگرام را از بین عکس ها ، اسناد و پیام ها به شما آموزش دهیم ، االبته این مراحل برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید صورت گرفته ولی تا حدودی میتواند برای ویندوزفون و آی او اس نیز صدق نماید. حال برای بازیافت شما فقط به طی نمودن چند مرحله نیاز خواهید داشت که به تفضیل به آن اشاره خواهیم کرد :

 

اولین و سریع ترین روش رفتن به پوشه عکس های ذخیره شدهدر حافظه خارجی یا حافظه داخلی می باشد همه عکس ها و تصاویر توسط تلگرام در آنجا ذخیره می شوند که متعاقبا میتوانید حتی پس از حذف برنامه تلگرام به پوشه مورد نظر بروید و به فایل های مربوطدسترسی پیدا نمایید.

بازیابی پیام تلگرام

  • پوشه کش Cache Folder

روش دوم رفتن به پوشه کش (cache) می باشد ، جایی که تمامی عکس ها ، فیلم ها و فایل های دیگری که شما ارسال نموده اید در آنجا ذخیره می شوند . به این منظور شما نیاز خواهید داشت تا در حافظه خارجی به پوشه Android و سپس Org.Telegram و نهایتا به پوشه Cache رفته و بتوانید تمام عکسهایی که ارسال نموده اید را بیابید.

بازیابی پیام تلگرام

 

  • بازیابی از پوشه عکس

روش دیگر برای بازیابی عکس ها ی پاک شده در برنامه تلگرام وارد شدن به پوشه Pictures و سپس پوشه Telegram می باشد . در تلگرام زمانیکه شما عکسی را باز میکنید پیغامی تحت عنوان Save to gallery صادر می شود که با تایید گزینه Yes تمامی عکس ها به صورت اتوماتیک در پوشه عکس ذخیره می شوند .

بازیابی پیام تلگرام

 


تاریخ آپدیت : ۱۹۳۶/۱۱/۰۹

بازیابی پیام های تلگرام

همانطور که گفته شد تلگرام از فضای ابری استفاده می کند و دارای امنیت و سرعت فوق العاده بالای می باشد ، بازیابی پیام های تلگرام به صورتی که شما به صورت دستی پیام رو حذف کرده باشید به این دلیل که دارای سرور ابری میباشد از سرور های تلگرام نیز حذف میشوند و قابل بازیابی نمی باشند !  و به هیچ وجه گول تبلیغات های اینترنتی رو نخورید .

 

اگر شما صرفا برنامه تلگرام رو از گوشی خودتون حذف کرده باشید بسیار راحت میتوانید به اکانت خود بازگردید فقط کافیست برنامه تلگرام رو دوباره بروی گوشی و یا سیستم خود نصب کنید و درخواست ورود به حساب کاربری تون رو با وارد کردن شماه همراه تون و سپس وارد کردن کد تاییدیه ارسال شده از طرف تلگرام  انجام دهید

 

در بعضی موارد کاربر اقدام به حذف اکانت (Delete Account) میکند که در این حالت کل چت های شما به همراه سایر تنظیمات وارد شده ی شما حذف خواهد شد و طریقه بازیابی عکس ها و فیلم های شما نیز در بالای این مطلب ذکر شده که شما میتوانید آن را مطالعه کنید و فایل های حذف شده خودتون رو بازیابی کنید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.