همیار مجازی

شبکه اجتماعی جملک

شبکه اجتماعی جملک

جملک
جمله‌هایی که لحظه‌ها رو می‌سازند

جملک یه برنامه رایگانه با بیشتر از یک میلیون کاربر که دورهم یه فضای جذاب و صمیمی رو ساختند. میتونی ساعتها با خوندن بهترین مطالبی که برات انتخاب شدند سرگرم شی، خودت هم جملک بنویسی، نظر بقیه رو درباره اتفاقات روز بدونی و توی بحث شرکت کنی.

اینها تعریفی از یک اپلیکیشن موفق ایرانی است که این روز ها کاربران وفادر بسیاری پیدا کرده و جای خود را در بین رقیب های خارجی خود در ایران باز کرده است.

این اپلیکیشن که به صورت آنلاین هم فعالیت می کند محصول شرکت سیمارا می باشد. جملک بیش از  ۱ میلیون کاربر دارد که در مقایسه با اپلیکین های مشابه ایرانی رغم خوبی است .

جملک

جملک چیست؟

جملک یک محیط اجتماعی جذاب و سرشار از انرژی ایرانی است. در جملک شما میتوانید به سادگی جمله های خواندنی خود را به اشتراک بگذارید تا دیگر کاربران ببینند، لذت ببرند، نظرشان را بگویند و با ستاره های خود آن را تایید کنند. شما هم میتوانید جملکهای دیگر کاربران را بخوانید و لذت ببرید، و با نوشتن نظراتتان با دیگر کاربران تعامل کنید. اینجا به جمله هایی که مینویسیم هم جملک میگوییم.
جملک هشتگی !! #
به این علامت “هشتگ” میگوییم. شما در زمان نوشتن جملکتان میتوانید #هشتگ را کنار یک کلمه قرار دهید تا در متنتان از سایر کلمات متمایز شود. هشتگها مشخص میکند که جملک شما به یک موضوع مرتبط است. #کلماتی که با هشتگ مشخص میشوند در داخل جملک به رنگ آبی نمایش داده میشوند. در جملک اگر عبارت تگ شده را لمس کنید (نرم افزار موبایل) یا روی آن کلیک کنید (وبسایت) تا سایر جملکهایی که در آنها از این کلمه استفاده شده را نیز ببیینید. اگر عبارتی که میخواهید با هشتگ مشخص کنید #چند_کلمه_ای هستند، به جای فاصله بین کلمات آن از خط زیر (_) یا نقطه (.) استفاده کنید. استفاده بیش از حد از هشتگ میتواند زیبایی جملکتان را کم کند.
جملک

رابط کاربری :

“جملک” محیطی ساده دارد. رنگ بندی محیط آن هماهنگ و مناسب است و کار با آن چشم را خسته نمی کند. البته “جملک” اپلیکیشنی است که از روی سایت اصلی آن یعنی www.jomlak.com الهام گرفته و تنها وظیفه آن، نمایش دادن آخرین جملات این سایت است. ولی در آپدیت های جدید این اپلیکیشن کاربر با عضو شدن می تواند صفحه شخصی خود را داشته باشد و به نوشتن جملک های زیبا بپردازد. محیط آن ساده و بسیار زیباست.با درنظر گرفتن این موارد، AppReview امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به این اپلیکیشن اختصاص می دهد.

جملک را می توانید از این ادرس دریافت و نصب کنید.

https://cafebazaar.ir/app/com.jomlak.app/?l=fa

در پست های بعدی با آموزش ترفند های مفید این اپلیکیشن ایرانی می پردازیم .
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.