همیار مجازی

معرفی ربات های تلگرام

در این پست خدمت شما هستیم با معرفی ربات های تلگرام

 

تلگرام چیست ؟

تلگرام یک برنامه ارسال پیام و فایل میباشد . که در انواع نسخه ی اندروید آیفون و ویندوز و … نوشته شده و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین برنامه های پیام رسان در ایران میباشد

ربات تلگرام چیست ؟

ربات تلگرام دو نوع دارد : معرفی ربات های تلگرام

۱ ربات محدود . که کاربر فقط میتواند دستوارتی که برای ربات نوشته شده رو اجرا نماید .

۲ ربات نا محدود . به رباتی میگویند که همانند یک انسان عمل میکند . میتواند گروه بسازد و کاربران  داخل آن را مدیریت کنید .

جزئیات ربات های تلگرام : ربات های تلگرام بروی شماره موبایل ست میشوند و دقیقا مانند یک کاربر معمولی تلگرام میباشند اما با این فرق که در آن واحد میتواند در ۱۰۰۰ گروه و شایدم بیشتر فعالیت کند و به طور همزمان پاسخ دهد . از این ربات میتوان برای مدیریت گروه استفاده کرد و میتوان آن را به یک ربات سخنگو تبدیل کرد به این صورت که بتواند با کاربران داخل گروه ارتباط برقرار نمایید و با آن ها چت کند و در صورت لازم کاربرانی که قوانین گروه رو زیر پا میزارند رو اخراج کند .

از این ربات میتوان درجاهای خیلی بیشتر نیز استفاده کرد . به طور مثل میتوان به این ربات در مورد دنیای مجازی اطلاعاتی داد که اگر کاربران در گروه ها پرسیدند به طور خودکار جواب بدهد .

 

در اینجا یک نمونه از این ربات ها رو معرفی میکنیم . که روبوتالک robotalk نام دارد و از حرفه ای ترین ربات های جهان میباشد . و به زبانی فارسی فعالیت میکند . این ربات از اولین ربات های سطح ایران میباشد و آی دی آن نیز @robotalk میباشد .

معرفی ربات های تلگرام
معرفی ربات های تلگرام

 

این نوع ربات های بروی سرور های ابونتو ubuntu لینوکس نصب میشوند و دارای یک اسکریپت میباشند که در سطح نت وجود ندارد و قابل دسترسی نمیباشد بجز یک نسخه از آن که کاملا زبان انگلیسی میباشد و نیز دارای باگ میباشد و آن هم بروی سایت github.com میباشد .

 

این نوع ربات ها با استفاده از زبان برنامه نویسی lua نوشته میشوند و بروی تلگرام نسحه ی لینوکسی آن که سورس باز هم میباشد نصب میشود .

 

تیم همیار مجازی در حال آماده سازی مطلب های آموزشی زبان لوآ lua میباشد و به زودی در سایت بعد از پست های معرفی ربات های تلگرام قرار خواهیم داد.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.