همیار مجازی

آموزش نحوه نصب فونت در ویندوز

در این پست آموزشی به شما آموزش نحوه نصب فونت در ویندوز رو خواهیم گفت. آموزش نصب فونت متفاوت همچون فونت نستعلیق و … رو یاد خواهیم داد .

برای نصد این فونت ها ما در این درس با استفاده از ویندوز ده نصب فونت رو انجام خواهیم داد که فرق چندانی با سایر نسخه های دیگر ویندوز ندارد و این مراحل در همه ی ویندوز ها تکرار میشود با کمی فرق .

شما با نصب کردن فونت در ویندوز میتوانید از این فونت در جاهایی همچون ورد Word office و فتوشاپ و … استفاده نمایید . در این آموزش نحوه نصب فونت در ویندوز ما سعی کردیم از راحترین روش آن که با دانلود فونت و باز کردن آن  کلیک کردن بروی گزینه ی install نصب میشود و قابل بهره برداری میباشد . البته روش های دیگری نیز وجود دارد که با مراجعه کردن به قسمت کنترل پنل میسر میباشد . که در آینده آموزش نحوه نصب از طریق کنترل پنل رو نیز توضیح خواهیم داد.

 

بعد از توضیحات مختصر

آموزش نحوه نصب فونت در ویندوز

رو شروع میکنیم :

 

برای نصب فونت در ویندوز مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید .

به یک سایت مراجعه کنید که در آن بتوانید فونت دانلود نمایید . که ما در این آموزش به سایت فونت.آی آر به نشانی : www.Font.Ir  مراجعه میکنیم و فونت مورد نظر خودمون رو همانند تصوییر دانلود می نماییم .

 

دانلود فونت
دانلود فونت

با زدن گزینه ی دو فونت دانلود میشود و باید آن را باز نمایید

آموزش نحوه نصب فونت در ویندوز

بعد از باز کردن فونت یک صفحه جلوی شما ظاهر میشود که با زدن کلید Install فونت شروع به کپی کردن فایل های خودش در مکان های مشخص میکند و بعد از چند ثانیه مراحل نصب تمام میشود و شما میتوانید از فونت ها استفاده نمایید .

install font

 

آموزش نحوه نصب فونت در ویندوز در اینجا به پایان رسید تا آموزش بعدی خدانگهدار .

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.