همیار مجازی

۲۰۱۹ Chevrolet Silverado | خودروی جدید شرکت شورلت

Chevrolet Silverado نسل جدید  وانت کامیون:

 

 

سورپرایز بزرگ ۲۰۱۹ شورلت:

به نطر میرسد شرکت شورلت خیلی خوب بلد است که محصولات جدید خود را چگونه معرفی کند و مردم را شگفت زده کند.

شرکت شورلت در جریان مراسمی در شهر تکزاس شنبه ی هفته ی پیش از ابر کامیون خود رونمایی کرد.این شرکت محصول جدید خود را با استفاده از هلیکوپتر وارد نمایشگاه کرد تا مردم را شگفت زده کند.شما را به دیدن ویدیوی زیر دعوت میکنیم…

 

 

 

Chevrolet Silverado پر از شگفتی

شرکت شورلت با سابقه ی صد ساله در مراسم Detroi 2018 اتومبیل Chevrolet Silverado را معرفی کرد.اتوموبیلی که آمده تا با ویژگی هایی چون صرفه جویی در مصرف سوخت و امکانات راحتی رقیب سرسخت تمام نمونه های مشابه باشد.

 

Chevrolet Silverado

Chevrolet Silverado سبکتر قویتر و دقیق تر

Chevrolet Silverado جدید دارای یک متور ۳٫۰ لیتری توربو دیزل جدید و ۱۰ سرعته اتوماتیک برای ادامه جنگ هاتفیلد و مک کووی با رقیب فورد است.این قطار قدرت از دو متور پایه ی قدرتمند بهره میبرد.

استفاده از فناوری صرفه جویی سوخت این اتومبیل را به اتوموبیلی کم مصرف در میان رقبا تبدیل کرده است.این کامیون در ۸ نسخه وارد بازار میگردد.

Work Truck, Custom, Custom Trailboss, LT, LT Trailboss, RST, LTZ, and High Country  نسخه های این سری هستند و مردم با استفاده از بهره ای که میخواهند از این ماشینن ببرند نسخه مورد نظر را خریداری میکنند.

تغببرات و ویژگی های جدید

شورلت با کوچک کردن فضای باری عقب اتومبیل نسبت به نسخه های قبلی به افزایش ظرفیت داخلی ماشین پرداخته است.امنیت اتومبیل Chevrolet Silverado بسیار بهبود یافته است. اندازه ی چرخ های این اتومبیل ۲۰ اینچ است.شورلت به لطف استفاده از آلمنیوم در ساخت این اتومبیل وزن آن را ۴۵۰ کیلوگرم نسبت به نسخه های قبلی کاهش داده است.

به منظور بهبود بهره وری بیشتر از کابین، شورلت سیلورادو Aerodynamic بیشتری را ثبت کرد. این یعنی دارای یک صندلی عقب کوتاه، یک کاپوت کوتاه و یک کابین طولانی است. محدوده فاصله ای ۳٫۹ اینچ برای یک اتاق راحت تر، اما طول کلی فقط ۱٫۶ اینچ بیشتر است. کیسه هوا فعال، یک اسپویلر سقف کابین و اسپویلر درب عقب اتومبیل کمک می کند تا کاهش آیرودینامیکی را ۷ درصد بیش کند.

Chevrolet Silverado

فضای داخلی و قسمت کنترل ماشین طراحی کم نظیری دارد.فرمان ماشین در سمت چپ ماشین قرار دارد و رانندگی را در بهترین حالت ممکن قرار داده است.

Chevrolet Silverado

 

درباره ی خودروی خودرو فورد رنجر ۲۰۱۸ | Ford Ranger 2018 نیز بخوانید.کلیک کنید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.