همیار مجازی

Nintendo labo تجربه ای نو در دنیای بازی | نینتندو لابو

NINTENDO LABO

 

Nintendo labo

در این پست میخواهیم بازی جدیدی را از شرکت نینتندو معرفی کنیم که هیچ تشابهی به بازی های ویدیویی امروزه ندارد.این شرکت همیشه به خلاقیت و نوآوری معروف بوده است.

نینتندو یک رویکرد عالی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما اجازه می دهد تا با تفکر “اسباب بازی ها” را از طریق کاغذ سازی ایجاد کنید.

زمانی بود که نینتندو تقریبا با ساختن وسایل نه چندان جالب مانند راکت پلاستیکی تنیس، خفاش های بیس بال و چرخ هایی کنترل شرکت wii بازار خوبی نداشت.

اما حالا نینتندو به نظر می رسد این بار لوازم جانبی بی معنی را ایجاد نمی کند. این شرکت یک کیت خلاقیت کارتن دیجیتالی با قابلیت سوئیچینگ Nintendo را ساخت که Nintendo labo نامیده می شود، و نه تنها به نظر می رسد سرگرم کننده است، بلکه نوعی آموزش است.

Nintendo labo

 

جزئیات Nintendo labo

در یک نگاه، نینتندو Labo یک جفت بازی سوئیچ است در یک بسته بندی اسباب بازی های متنوع به قیمت ۷۰ دلار و در بسته بندی دیگر اسبا بازی یک ربات به قیمت ۸۰ دلار تقسیم شده است.

در بسته بندی متنوع ، برش های وسایلی مانند یک قطعه ماهیگیری اسباب بازی، ماشین های RC مقاوت، یک موتور و یک پیانوی ۱۳ کلیده جا سازی شده است که با یک کنسول کنترل که نینتندو آن را Joy-Con مینامد قرار دارد.

Nintendo labo

 

از سوی دیگر، در بسته بندی ربات Nintendo   وعده داده است که بچه ها بتوانند یک لباس قابل پوشیدن به تن کنند که به آنها اجازه می دهد تا ربات درون بازی (جوی کان) را با بدن خود کنترل کنند.

 

Nintendo labo

 

طریقه ی کار

انگار همه چیز به نظر بسیار سرگرم کننده است، اما اگر لحظه ای فکر کنید که چگونه این کیت های مقوا این تجربیات را در اختیار شما قرار می دهند، بسیار جذاب است. تعجب می کنم که چگونه یک پیانو کاغذی می تواند تنها با استفاده از یک کنترل کننده Joy-Con نینتندو یاد بگیرد؟

نینتندو لابو با استفاده از جوی کان هوشمند که از یک دوربین بهره میبرد واکنش های پیانو و اسباب بازی های دیگر را ضبط میکند و تغییرات لازم را انجام میدهد.

 

Nintendo labo

 

این یک استفاده هوشمندانه  از ویژگی های این کنسول است و شما را متعجب می کند که چه کاری با کنترل کننده های Joy-Con نینتندو میتوان انجام داد.

خوشبختانه نینتندو به دنبال نشان دادن ماست. علاوه بر ارائه تجربیاتی که با کیت ارائه می شود، نینتندو رویدادهای “Nintendo Labo Studio” را در شهرهای انتخابی برای کمک به بچه ها “ایجاد راه های جدید برای بازی” با Nintendo Switch و Labo خود قرار می دهد.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “Nintendo labo تجربه ای نو در دنیای بازی | نینتندو لابو

[…] Nintendo labo تجربه ای نو در دنیای بازی | نینتندو لابو […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.