همیار مجازی

DJI Mavic Pro | معرفی کوادکوپتر دی جی ای ماویک پرو

DJI Mavic Pro

مزایا و معایب DJI Mavic Pro

 

DJI Mavic Pro

 

DJI Mavic Pro چیست؟

بعد از معرفی DJI Mavic Air و DJI Spark، Mavic Pro کوچکترین کوادکوپتر مجهز به دوربین DJI Mavic Pro است که در DONI DON قرار داشت.

یک شرکت چینی برای دامنه Phantom از هواپیماهای بدون سرنشین مقرون به صرفه و آسان به پرواز شناخته شده است، و Mavic نرم افزار طراحی شده ی این شرکت است که به ارائه بسیاری از این نمونه مزایا کار میکند.

 

DJI Mavic Pro

 

زمان پرواز مناسب و معقول، کنترل از راه دور دور برد، یک ویدیو زنده از دیدگاه هواپیماهای بدون سرنشین به گوشی های هوشمند خود و ضبط ویدئو ۴K ثابت از بارز ترین ویژگی های DJI Mavic Air است.

 

DJI Mavic Pro

 

قیمت و ویژگی های DJI Mavic Pro

قیمت DJI Mavic Pro معادل ۱۰۹۹ پوند است.

DJI Mavic Pro تنها ۷۴۳ گرم وزن دارد و زمانی که از روی آن برداشته می شود، فقط ۸۳ × ۸۳ × ۱۹۸ میلیمتر اندازه گیری می شود – بیش از اندازه فشرده شده است تا در یک کیسه کوچک جا شود.

DJI Mavic Pro دارای یک باتری است که حدود ۲۷ دقیقه پرواز را در هر بار شارژ ارائه می دهد، به علاوه سرعت بالای ۴۰ مایل بر ساعت، یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی روی یک محدوده محوری ۳ و یک کنترل از راه دور فشرده که در کنار گوشی هوشمند iOS یا Android شما کار می کند.

 

DJI Mavic Pro

 

 

Eagle Magpie

DJI همچنین یک نسخه به روز شده از Mavic Pro منتشر کرده است که Mavic Pro Platinum نام دارد. این روتور ۶۰٪ ساکت تر و زمان پرواز آن ۳۰ دقیقه است.

 

DJI Mavic Pro – طراحی

با توجه به گستره وسیعی از هواپیماهای بدون سرنشین از محدوده Phantom، آنها به شدت فشرده و سبک وزن برای توانایی های خود محسوب می شوند، اما ماویک پرو در هنگام انتقال به حملات کاملا متفاوت است.

نگرانی ها از این بود که اندازه کوچک آن از ثبات در هوا و یا کیفیت تصویر آن کاسته می شود. اما این نگرانی اصلا وجود ندارد . این اولین هواپیمای بدون سرنشین ۴K است که تمام روز را بدون مشکل برایتان رکوردینگ میکند.

 

DJI Mavic Pro

 

ویژگی بارز

فانتوم ها نیاز به نگه داشتن در کوله پشتی های خاص و بزرگ دارند، اما DJI Mavic Pro به راحتی در کوچکترین کیسه ها قرار می گیرد.

جنس این کوادکپتر بیشتر از پلاستیک سخت ساخته شده است و دوربین آن در محفظه ای حساس تر و امن تر قرار دارد.

 

 

 

DJI Mavic Pro – عملکرد

چگونه Mavic پرواز می کند؟ بدون زحمت – و سریع. آن را به حالت Sport بچرخانید و با کنترلر مخصوصش جوری هدایت کنید که به موانع برخورد نکند! فقط باید عکس العمل شما سریع باشد.

در یک پلت فرم رضایتبخش سریع، به شما اجازه می دهد برای این عکس ها و فیلم های مهم بدون مصرف بیش از حد عمر باتری را دریافت کنید.

 

DJI Mavic Pro

باتری

زمان واقعی باتری دقیقا ادعاهای DJI را نشان می دهد، بنابراین در حالت منظم می توانید حدود ۲۷ دقیقه زمان هوا در هر شارژ (و در حالت ورزشی کمی بیشتر) انتظار داشته باشید.

شارژ کامل باتری خالی تقریبا یک ساعت است. بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در جلسات پرواز طولانی هستید و در مورد آن برنامه ریزی می کنید، باید چند باتری اضافی (حدود ۸۵ پوند) سرمایه گذاری کنید.

 

DJI Mavic Pro

 

در عین حال، فیلم ها و عکس ها عالی هستند. فیلم های ۴K بسیار تیز و پاک هستند که شما به سختی باور میکنید که آنها از یک دوربین به این اندازه کوچک گرفته شده باشند.

 

DJI Mavic Pro

 

کیفیت عکس

JPEG های ۱۲ مگاپیکسل نیز با شکوه تاثیر می گذارند – اگر چه زوم در نزدیک روی صفحه نمایش کامپیوتر شما نشان می دهد که تصاویر تمیز تر و یا واضح تر هستند. البته شما می توانید در RAW عکس بگیرید، که به شما اجازه می دهد که محدوده بسیار زیادی برای نیشگون گرفتن و رفع عکس های مشکل ساز داشته باشید.

 

DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro

 

همچنین ببینید…

“Galaxy Book 10.6

دوربین ۳۶۰ درجه کدک معرفی و بررسی

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.