همیار مجازی

معرفی و برسی جدید ترین ماوس بازی Logitech G703 | Logitech G703

معرفی و برسی جدید ترین و بهترین ماوس بازی Logitech G703

ماوس Logitech G703

 

سنسور حساس و بسیار سریع

عملکرد بی سیم عالی

شارژ به صورت بی سیم

طراحی ساده و ملایم

گران بودن مدل مخصوص بازی 

ماوس Logitech G703 چیست؟

ماوس های بی سیم هرچند که بسیار گران قیمت و غیرقابل استفاده باشند اما ماوس Logitech G703 بسیار متفاوت است.

ماوس Logitech G703 دارای سنسور پاسخگو ،فناوری بی سیم چراغ سرعت و دارای تکنولوژی شارژ بی سیم می باشد .احتمالا قیمت این ماوس گران باشد و شاید بهترین ماوسی نباشد که مشاهده میکنید ،اما دارای تمامی قابلیت های اصلی و عملکرد بازی عالی را برای شما به ارمغان می آورد.

Logitech G703

طراحی و ویژگی های ماوس Logitech G703

طراحی ماوس Logitech G703 یک طراحی کلاسیک است که دارای یک شکل ارگونومیک است که به راحتی در دست قرار میگیرد .

نسخه UK(بریتانیا) از ماوس Logitech G703 مانند یک مهره سیاه است که تا پایان ماوس پلاستیک صافی روی ان کشیده شده است و در دو طرف ان نیز پلاستیک نرمی وجود دارد .درست است شاید زیاد ماوس چشم گیر نباشد اما ماوس بسیار راحتی در دست است که مسلما این همه چیز را تغییر میدهد و ماوس Logitech G703 را در مرتبه بهترین ماوس ها قرار می دهد.

لوگوی ماوس Logitech G703 روی ان قرار دارد که با رنگ های RGB لوگو را روشن میکند ،کلید های back و forward در کناره ی بالای ماوس قرار دارد.

 

Logitech G703 معرفی و برسی جدید ترین و بهترین ماوس بازی Logitech G703

ویژگی های کلیدی

قیمت :۹۹ پوند

فناوری بی سیم Lightspeed 

10 هزار سنسور dpi

نرخ رای گیری ۱ms

PowerPlay سازگار

  وزن: ۱۰۷-۱۱۷ گرم

عملکرد ماوس Logitech G703

زمانی که بحث عملکرد این ماوس به میدان می اید ویژگی های زیاد خوبی دارد اما در کنار تمام این ویژگی ها عالی مواردی نیز برای گله مندی وجود دارد.

من تجربه ساعت ها بازی Battlegrounds و XCOM 2 را با ماوس G703 داشته ام که واقعا از هر ثانیه از بازی کردن با این ماوس لذت بردم و میتوانم بگویم جزء بهترین ماوس هایی است که تابحال در دست گرفته ام و با ان بازی کرده ام.

این ماوس با وزن ۱۰۷ گرم سبک ترین ماوس بازار نیست اما وزن کاملا مناسبی برای یک ماوس بی سیم است .و زمانی که دست شما احساس خستگی میکند فکر میکنید بخاطر ماوس است اما اینگونه نیست این ماوس دارای توزیع وزن مناسبی است و این چیزی نیست که در استفاده های عادی متوجه ان شوید ،این ماوس برای کار و استفاده بسیار راحت است .

سنسور Pixart PMW3366 دارای حداکثر ۱۲۰۰۰DPI است که این رقم گویایی این است که این ماوس دارای عکس العمل بسیارنرم و فوق العاده دقیق است .که بسیار نزدیک به حسگر واقعی True Move است.

به طور خاص این ماوس میتواند در شرایط پیچیده به شما کمک کند و  لذت واقعی یک بازی رقابتی را به شما بدهد .

نرم افزار و عمر باتری ماوس Logitech G703

Logitech G703ماوس

ماوس G703 برای ۲۴ ساعت طول عمر باتری دارد زمانی که رنگ های RGB را فعال کنید اما اگر غیر فعال باشد این ماوس میتواند تا حداکثر ۳۲ ساعت دوام بیاورد .

اما اگر شما مدل PowerPlay را خریداری کنید دیگر نیازی به شارژ کردن ماوس خود ندارید و زمانی که اخطار کم شدن باطری را دیدید نگران نباشید چون به صورت خودکار حل میشود.

نرم افزار Gaming Logitech جزء بهترین هاست که به وضوح مشخص شده است استفاده از ان بسیار اسان است. در اینجا می توانید تنظیمات عملکرد موس را تغییر دهید .روشنایی RGB را می توان با سایر لوازم جانبی Logitech  تغییر داد یا همگام سازی کرد، اما نرم افزار CUE Corsair دارای اثرات بیشتر و کنترل دقیق تری است .

چرا باید ماوس Logitech G703 خریداری کنیم؟

Logitech G703

  Logitech G703 یک ماوس بازی کامل است و مناسب برای کسانی است که میخواهند یک ماوس بی سیم سریع و در عین حال راحت داشته باشند .درحالی که این بروز رسانی واقعا ارزان نیست ،اما PowerPlay اجازه میدهد تا یک ماوس بی سیم واقعی را تجربه کنید.
اما بعضی از افراد چیزی بیشتری از ماوس میخواهند ،یا اینکه میخواهند که ماوس دارای تعداد کلید های بیشتری باشد.اما ماوس بازی Logitech G703 یک گزینه بسیار کامل است برای سانی که بازی علاقه مند  هستند(gamers).

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.