همیار مجازی

ارز دیجیتال بیت کوین | bitcoin digital currencies

#ارز_دیجیتال به انگلیسی : digital currencies به ارز هایی گفته میشه که شبیه پول های دیگر نبوده و به صورت کاملا مجازی میباشد و همچنین پول هیچ یک از کشور های جهان نبوده و هیچ حکومتی بروی این ارز ها نظارت ندارند، ارزهای دیجیتالی که شما صاحب آن هستید در اکانت های شما بروی رایانه شما و وبسایت ها ذخیره میباشند، طبق اظهارات گسترش دهنده های این پروژه شخصی به نام ساتوشی ناکاموتو سازنده ی این پروژه میباشد ! اما هیچ دلیلی برای اثبات این حرف وجود ندارد و بیشتر به نام مستعار شخص شبیه میباشد .

بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین : بیت کوین یکی از معروفترین و با ارزش ترین پول های دیجیتال جهان میباشد، صاحبان این ارز دیجیتال توانسته اند ایده این ارز را به واقعیت تبدیل کنند و مچنین در معرفی و پیشبرد آن نیز بسیار موفق بوده اند، زیرا این ارز دیجیتال که بیت کوین bitcoin نام دارد توانست در کمتر از ۲ سال از ارزش چند صدم دلار به چند هزار دلار برسد !

و همچنین بخوانید : دوربین گوگل کلیپ کامرا

بیت کوین توسط هیچ یک از کشور های جهان به رسمیت شناخته نشده و هیچ نهاد یا ارگان یا تیم خاصی بر آن نظارت ندارد و همچنین انتقال پول از یک نقطه به نقطه دیگر غیر قابل برگشت بوده و همچنین مدت زمان تقریبی هر تراکنش ۱۰ دقیقه میباشد و بعد از هر پرداخت تمام شبکه از آن مطلع خواهد شد، توسعه دهندگان این ارز دیجیتال از کاربران خود میخواهند بیت کوین را به عنوان یک نرم افزار آزمایشی مشاهده کنند .

ارز دیجیتال بیت کوین

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین همانطور که در پاراگراف بالا گفته شد از چند صدم دلار به چند هزار دلار رسید و رشد فوق العاده چشم گیری داشت، این ارز دیجیتال در حالا حاضر دارای قیمت ۱۶۰۰۰ دلار میباشد این قیمت در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ ارائه شده و همانطور که از روند رشد این ارز پیداست هیچ ثبات قیمتی ندارد و هر لحظه امکان تغییر دارد !

 

آموزش کار با بیت کوین

برای شروع کار با بیت کوین شما باید به وبسایت بیت کوین به آدرس : www.bitcoin.org مراجعه کنید، همچنین این سایت دارای زبان فارسی نیز میباشد ! 🙂 و شما میتوانید به راحتی وبسایت رو مطالعه کنید و از آن استفاده کنید ، بعد از وارد شدن شما باید یک حساب کاربری بسازید و اطلاعات خودتون رو وارد کنید و با ارز دیجیتال بیت کوین معامله کنید .

دانلود نرم افزار بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین دارای نرم افزار مدیریت حساب کاربری میباشد، این نرم افزار جهت مدیریت کیف پول شما میباشد و همچنین شما رو از حملات خارجی محفوظ تر میکند و مدیریت حساب کاربری شما را راحت تر میکند، برای دانلود نرم افزار بیت کوین بروی این لینک کلیک کنید : نرم افزار بیت کوین

 

فیلم معرفی کامل بیت کوین :

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “ارز دیجیتال بیت کوین | bitcoin digital currencies

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.