همیار مجازی

ارز دیجیتال تلگرام: پلت‌فرمی بهتر و سریع تر از بیت کوین و اتریوم

ارز دیجیتال تلگرام

تلگرام قصد دارد وارد مرحله ای جدید شود و قدم های بزرگی در عرصه های جدید بردارد. این شرکت که با نرم افزار خودش توانسته محبوبیتی زیادی بدست آورد و در چندین کشور به دلیل امنیت بالای آن، طرفدار زیادی پیدا کرده است. تلگرام با استفاده از محبوبیتی که تا امروز پیدا کرده، می خواهد نقشه های جدیدی را برای درآمدزایی پیاده کند.

با توجه به گزارشات موجود، تلگرام برنامه ای برای اولین ارز دیجیتالی (ICO) خود را مبتنی بر طرح شبکه باز تلگرام (TON) دارد.

ارز دیجیتال تلگرام

#ارز_دیجیتال تلگرام چگونه عرضه می شود:

بر اساس گزارشات اخیر، تلگرام می خواهد از پلت‌فرم خود استفاده کند و از پلت‌فرم های همچون اتریم استفاده نکند. همچنین پلت‌فرم تلگرام، رقیبی برای پلت‌فرم های مشابه می باشد. تلگرام قصد دارد تقریبا معادل ۱/۲ میلیارد دلار را در اولین ارز دییجیتالی خود ش به نام گرام (Gram) عرضه نماید.

اولین مرحله اجرایی ارز دیجیتال تلگرام:

اولین مرحله در ماه ژانویه تا فوریه با دعوت از شرکت کننده گان خاص انجام می گیرد. سپس در ماه مارس این ارز دیجیتالی بدون هیچ سقف مشخصی به اجرا در می آید.

انتظار می‌رود که حداقل ۶۰۰ میلیون دلار برای خرید این ارز دیجیتال هزینه شود. بدون در نظر گرفتن این اعداد و ارقام، این اتفاق مهمی است که برای کاربران و مصرف کنندگان بیشتر از هر پروژه مشابه دیگری پدید می آید.

آمار تلگرام:

بر اساس آمار سال گذشته میلادی، تلگرام ۱۸۰ میلیون کاربر فعال در ماه داشته است. و هر روز ۷۰ میلیارد پیام در این پیام رسان رد و بدل شده است. پس می توان به این نتیجه رسید که هر روز ۵۰۰ هزار کاربر جدید از تلگرام استفاده می کنند.

براساس پیش بینی های انجام شده تعداد کاربران تلگرام تا پایان بهار سال جاری میلادی از مرز ۲۰۰ میلیون کاربر عبور خواهد کرد. این تعداد کاربر نقش اساسی در رشد ارز دیجیتالی تلگرام دارد.

پول تلگرام

پلت‌فرم شبکه باز (TON) چیست؟

پیام رسان تلگرام قرار است پلت‌فرم خود را با نام «شبکه باز تلگرام ( TON)» که مبتنی بر نسخه بهبود یافته بلاک چین می باشد را راه اندازی کند. این پلت‌فرم، نسل سوم بلاک چین می باشد که امکان اجرای تراکنش های مالی را در اپلیکیشن فراهم می کند.

ارز دیجیتالی تلگرام که مبتنی بر بلاک چین جدید این شرکت با نام TON می باشد، همان گرام است. همچنین قرار است با چندین پیام رسان محبوب دیگر یکپارچه و به صورت گسترده ارائه شود.

برای رهایی کاربران از دانلود بلاک چین های پیچیده و سنگین، قرار است کیف پول های سبکی برای این ارز دیجیتالی عرضه شود. کیف پول دیجیتالی در اخرین فصل سال جاری میلادی راه اندازی خواهد شد و تمامی قابلیت های آن از ابتدای سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که این پلت‌فرم جدید بسیار بهتر از پلت‌فرم های مشابه، همچون بیت کوین و اتریوم می باشد. به عبارتی دیگر این پلت‌فرم جدید تراکنش ها را بسیار ساده تر، سریع تر و البته امن تر میان کاربران خود انجام خواهد داد.

پول مجازی تلگرام

گزارشات اخیر نشان داده اند که:

بیت کوین در هر ثانیه قادر به انجام ۷ تراکنش می باشد.

اتریوم در هر ثانیه قادر به انجام ۱۵ تراکنش می باشد.

پیش بینی می شود که پلت‌فرم شبکه باز تلگرام  با سرعت بیشتری تراکنش ها را برای ارز دیجیتالی تلگرام یعنی گرام انجام دهد. همچنان برادر پاول دورف یعنی نیکولای دورف ادعا می کند که این پلت‌فرم جدید به کمک ساختار چندین بلاک چینی خودش امکان انجام سریع و امن تر تراکنش ها را فراهم کند. وی نیز می گوید که توانایی انجام چندین میلیون تراکنش در هر ثانیه را، این پلت‌فرم ایجاد می کند تا بتواند پاسخگویی کاربران تلگرام باشد.

طبق اسناد و گزارشات اخیر، محیط TON شامل یک سرویس توزیع ذخیره سازی، یک سرویس پروکسی، قرارداد های هوشمند،یک مرکز تبلیغات اینترنتی غیر متمرکز و یک بازار عرضه کالاهای فیزیکی و دیجیتالی خواهد بود.

همچنان پیام رسان kik نیز اعلام کرده است که ارز دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین خود با نام KIN را عرضه نماید.

ارز تلگرام چیست

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “ارز دیجیتال تلگرام: پلت‌فرمی بهتر و سریع تر از بیت کوین و اتریوم

[…] ارز دیجیتال تلگرام: پلت‌فرمی بهتر و سریع تر از بیت کوین… […]

[…] ارز دیجیتال تلگرام […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.