همیار مجازی

فروش دوربین گوگل کلیپ کامرا از امروز | GOOGLE Clips AI Camera

GOOGLE Clips AI

 

معرفی GOOGLE Clips AI

در اکتبر سال ۲۰۱۷، Google اعلام کرد GOOGLE Clips AI ، یک دوربین کوچک از دست آزاد AI ساخته شده است که برای ضبط خاطرات زندگی شما بدون دخالت انسانی است.

این دوربین که امروز فروش آن آغاز شده است فعلا در قفسه های فروشگاه نیست، اما گوگل جزئیات جدیدی در مورد آن پخش کرده است.

یکی از این جزئیات این است که دوربین با کمک عکاسان حرفه ای آموزش دیده است.

کلیپ ها با استفاده از هوش مصنوعی این دوربین به طور خودکار لحظات به یاد ماندنی شما را ثبت میکنند. گوگل این دوربین را طوری آموزش داده است که لحظات خوب را نادیده نگیرد.

 

GOOGLE Clips AI

 

هدف GOOGLE Clips AI

هدف این دوربین این است که به مردم اجازه می دهد تا از لحظه های بیشتری لذت ببرند در حالی که به  GOOGLE Clips AI اعتماد کرده اند که برای حفظ خاطراتشان از آن استفاده کنند.

گوگل می نویسد: “در این سال، مردم حدود یک تریلیون عکس برای ما ارسال کرده اند ، یعنی یک گالری عکس دیجیتالی با تصاویری که در واقع آنها را نگاه نمی کنند، به چشم می خورد.” “به خصوص برای پدر و مادرانی که تازه صاحب فرزند شده اند.

 

GOOGLE Clips AI

 

“در لحظاتی که می توانند گرانبها و زودگذر باشند، کاربران به منظور جذب و حفظ خاطرات خود برای آینده خود، به دوربین های تلفن هوشمند خود متصل می شوند و به جای گذاشتن وقت زیاد همه چیز را به گوگل کلیپ میشپارند.”

 

GOOGLE Clips AI

 

استراتژی یادگیری ماشین محور متمرکز در گوگل کلیپ

برای آموزش کلیپ ها در عکاسی، گوگل به استراتژی به نام “یادگیری ماشین محور متمرکز” بهره برده است.

این شرکت لیست کارهای مهم را برای عکاسان تهیه کرده و با استخدام یک عکاس مستند، یک عکاس خبری و  یک عکاس هنرهای زیبا شروع به کار کرد.

سپس گروه شروع کرد به جمع آوری فیلم از اعضای تیم GOOGLE Clips AI و تلاش برای پاسخ به سوال: “چه چیزی باعث لحظه ای به یاد ماندنی است؟”

 

GOOGLE Clips AI

 

“گوگل گفتگوهای رومانتیک درباره عمق میدان، حکومت سوم، روشنایی دراماتیک، تقابل مسابقه، داستان سرایی داشتیم … اما چیزی که یاد گرفتم این بود که هرگز نباید توانایی عمیق انسانی را برای درک عقلانیت از دست بدهیم.

 

GOOGLE Clips AI

 

AI

برای ایجاد و بهبود کیفیت پایه، گوگل AI خود را در مورد عکسهای بد به نظر میرساند: اشیاء مسدود کردن عکس، تصاویر تار، عکسها از داخل جیب و کیف پول و غیره

سپس گوگل AI را بر روی چیزهایی مانند ترکیب ( ثبات، شفافیت و فریم) آموزش داد، هنجارهای اجتماعی را تشخیص داد (شناسایی نشانه های اجتماعی و افرادی که موافق عکس هستند)، ویرایش (انتخاب عکس های مخصوص به جای آنهایی که معمولی) و غیره.

 

GOOGLE Clips AI

 

گوگل می گوید: “موفقیت در کلیپ ها صرفا در مورد نگه داشتن، حذف، کلیک و ویرایش ها نیست (هرچند که مهم است)، در مورد نویسنده، یادگیری همزمان و سازگاری در طول زمان است”. “ما واقعا امیدواریم که کاربران بیرون بیایند و با آن بازی کنند.”

 

GOOGLE Clips AI

 

قیمت

GOOGLE Clips AI با قیمت ۲۴۹ دلار امروز در سایت گوگل برای فروش گذاشته شد.شما میتوانید با جیمیل خود ثبت نام کنید و این دوربین فوق العاده را سفارش دهید…

 

GOOGLE Clips AI

 

بررسی ویدیویی GOOGLE Clips AI
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “فروش دوربین گوگل کلیپ کامرا از امروز | GOOGLE Clips AI Camera

[…] فروش دوربین گوگل کلیپ کامرا از امروز | GOOGLE Clips AI Camera […]

[…] فروش دوربین گوگل کلیپ کامرا از امروز | GOOGLE Clips AI Camera […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.