همیار مجازی

تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی که همانند یک پوستر رول میشود!

تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی:

 

شرکت ال‌جی همیشه توانسته است با ساخت بهترین و باکیفیت ترین تلویزیون های موجود در بازار سهم زیادی از بازار تلویزیون را از آن خود کند، تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی اولین تلویزیون بزرگ در جهان است که میتواند تا زمانی که درحال استفاده نیست پنهان شود.

شرکت ال‌جی امسال در نمایشگاه CES 2018 با محصولات خود همه را شوکه کرد، دو محصول که از همه بیشتر جذاب تر بودند تلویزیون  ۸۸Inch 8K OLED TV و تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی بودند. تا به امروز تلویزیون های زیادی با قابلیت های زیادی در نمایشگاه CES دیده‌ایم که از جذاب ترین آن ها تلویزیون های خم بودند، اما این تلویزیون به اندازه‌‌ی کافی انعطاف پذیر است تا آن را همانند یک پوستر رول کنید.

 

تلویزیون رولی 65 اینچی ال‌جی

هنوز خبری از قیمت وتاریخ انتشار آن وجود ندارد ولی با این حال به جرئت میتوان گفت که بهترین تلویزیون ساخته شده تا به حال است. این اولین بار نیست که ال‌جی از تلویزیون رولی پرده برداری کند. شرکت ال‌جی در CES 2016 از اولین تلویزیون ۱۸ اینچی با کیفیت اچ‌دی و قابلیت رولی پرده‌برداری کرد. اما این اولین تلویزیون رولی OLED با کیفیت فورکی است.

تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی در یک جعبه قرار دارد که در داخل این جعبه منبع تغذیه و بلندگو ها و جای پورت ها قرار دارد.

 

تلویزیون رولی 65 اینچی ال‌جی

 

هنگامی که شما در یک تلویزیون ۶۵ یک فیلم با نسبت تصویر ۲۱:۹ تماشا می‌کنید مسلما فیلم تمام صفحه نمی شود و در پایین وبالای صفحه نمایش قسمتی باقی میماند که شاید برای تعدادی از افراد خوشایند نباشد که این مشکل در تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی برطرف شده است و میتوانید تصویر را به طرف بالا ببرید و قسمت مشکی رنگ صفحه نمایش در پایین را به وسیله کنترل و پایین آوردن صفحه نمایش از بین ببرید.

 

تلویزیون رولی 65 اینچی ال‌جی

 

یکی از بدترین قسمت های یک تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ نمایشگر آن است! چون هنگامی که تلویزیون خاموش است و ازآن استفاده نمی‌شود یک قسمت از دیوار یا فضای پشت خود را اشغال میکند، که این مورد درباره‌ی تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی صدق نمی‌کند چون هنگامی که به آن احتیاج ندارید با یک دکمه جمع میشود و فضای کمتری را اشغال میکند و تقریبا به اندازه ی یک ساندبار میشود. با توجه به جذابیت و کاربرد این فن‌آوری احتمالا شرکت ال‌جی این فن‌آوری را کامل کند و به تولید کننده‌گان دیگر کمک کند تا آن ها هم بتوانند به تلویزیون های خود این قابلیت را افاضه کنند.

 

تلویزیون رولی 65 اینچی ال‌جی

 

مطلب مرتبط:

جدیدترین تلویزیون های ال جی ۲۰۱۸ (بخوانید)

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “تلویزیون رولی ۶۵ اینچی ال‌جی که همانند یک پوستر رول میشود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.