همیار مجازی

ویدیو چک در جام جهانی ۲۰۱۸ | Video replay technology in word cup

جام جهانی ۲۰۱۸: آیا تکنولوژی ویدیو چک در روسیه استفاده می شود…

قرار است در جام جهانی از فناوری ویدیو چک برای اولین بار در این رقابت ها استفاده کنند و در صورت استفاده از این فن آوری، مذاکرات با نام تجاری حامی صورت می گیرد. یک مدیر اجرایی فیفا روز دوشنبه گفت:

فدراسیون جهانی فوتبال، روز دوشنبه به منظور بررسي تحقيقات اخير نسبت به دستیابی داورها به ویدیو چک در اواخر اين فصل براي استفاده در روسيه در ماه ژوئن و ژوئيه رسما توسط فيفا تصويب شد.

 

ویدیو چک

 

گزارش فیفا در مورد ویدیو چک

فیلیپ لو فلک، رییس ارشد فیفا، به خبرگزاری آسوشیتد پرس گفت: “قطعا VAR ( ویدیو چک) اتفاق خواهد افتاد.این فناوری در فوتبال فوق العاده خواهد بود زیرا انصاف رعایت خواهد شد.

داورها برای اولین بار با کمک تکنولوژی پیشرفته در جام جهانی ۲۰۱۴، زمانی که تکنولوژی دروازه بان مورد استفاده قرار گرفت، برای اولین بار کمک رسان آنها شد. این تکنولوژی به داورها اعلام میکرد که توپ از خط دروازه عبور کرده است یا غیر.

 

ویدیو چک

 

بررسی ویدیویی زمانی صورت میگیرد که “خطایی واضح باشد” شامل درستی گل ، جوایز ، پنالتی ، کارت قرمز و تصمیم اشتباه است.

ویدیو چک می تواند منجر به تاخیر در بازی در روسیه شود، زیرا زوایای مختلف مورد بازبینی قرار می گیرند و فرصتی برای فیفاست به منظور پخش بهترین صحنه های مسابقه فوتبال…

 

ویدیو چک

 

تصمیم نهایی در مورد اجازه دادن به تکنولوژی ویدیو چک برای تبدیل شدن به بخشی از قوانین بازی به انجمن هیات فوتبال بین المللی در تاریخ ۳ مارس زمانی که جلسه سالانه آن در فیفا برگزار می شود بستگی دارد.

بازبینی ویدیو در جام جهانی انتظار می رود وجود داشته باشد زیرا فیفا نیمه آرا را در تصمیم IFAB کنترل می کند. رای دهندگان دیگر چهار فدراسیون فوتبال بریتانیایی هستند.

ویدیو چک

نشست دوشنبه با همکاری کارشناسان فنی IFAB، مقامات داوری FIFA و محققان دانشگاه لووان در بلژیک، که از بررسی ویدیو در ۸۰۴ بازی در بیش از ۲۰ مسابقه استفاده کرده اند، گرد هم آمدند.

جوهانس هولزمولر، مدیر اجرایی FIFA برای نوآوری های تکنولوژیکی، گفت: “بحث های امروز ما نشان می دهد که آزمایش های بیشتری باید انجام شود.”

 

ویدیو چک

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.