همیار مجازی

بروزرسانی گوشی ASUS ZenFone 3 به اندروید ۸٫۰ اوریو

گوشی ASUS ZenFone 3 به اندروید ۸٫۰ Oreo به روز رسانی میشود

ASUS ZenFone 3

بروز رسانی گوشی ASUS ZenFone 3 به اندروید ۸٫۰ اوریو

شرکت ASUS همانطور که وعده داده بود برای گوشی های زنفون ۳ را به اندروید ۸ اوریو بروزرسانی میکند .

در بروزرسانی گوشی ASUS ZenFone 3 به اندروید ۸٫۰ اوریو برخی از برنامه های از پیش فرض نصب شده حذف خواهند شد مانند : گالری تصاویر و فیلم اما بعدا استفاده کنندگان از گوشی زنفون میتوانند ان را از Play Store دانلود و نصب نمایند ،اگر گوشی شما نیز زنفون ۳ باشد شاید بزودی این تغییرات را ببینید ،اما این بروز رسانی کمی طول میکشد به نقل از شرکت ایسوس این روز رسانی حداکثر تایک هفته طول میکشد که تمام شود.

بروز رسانی گوشی ASUS ZenFone 3 به اندروید 8.0 اوریو

ASUS وعده داده بود که گوشی های ZenFone 3 به روز رسانی Oreo در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ برای این گوشی ها بروزرسانی سیستم عامل را انجام میدهد اما ظاهرا شرکت ایسوس زودتر از انچه که قول داده بود دست به کار شده ،که بروزرسانی اندورید ۸٫۰ اوریو هم اکنون در حال انجام است و گوشی های زنفون ۳ اکنون در حال بروزرسانی هستند.

شرکت الکترونیک تایوان اعلام کرده است که ZenFone 3 و ZenFone 4 در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ بهروزرسانی Android 8.0 Oreo را دریافت خواهند کرد ،اما ZenFone 4 در سه ماهه قبل این بروز رسانی را دریافت کرد و اکنون زمان آن است که ZenFone 3 آخرین سیستم عامل Android را دریافت کند.

درباره این بروز رسانی بیشتر بدانید

با توجه به وبلاگ رسمی ASUS ،به روز رسانی هم اکنون در حال اجرا است که ما صحبت می کنیم، اما اگر به صورت خودکار این بروز رسانی انجام شود یک هفته طول میکشد اما اعلام کرده است برای اینکه این بروزرسانی زودتر انجام شود استفاده کنندگان میتوانند به System Update به صورت دستی مراجعه کنید.
انتظار میرود که با بروز رسانی به اندروید ۸ اوریو زنفون ۳ دارای محیط کاربری بهتری باشد و استفاده از این گوشی راحت تر شود ، همچنین شرکت ایسوس توصیه میکند قبل از این بروز رسانی حتما فضای ۱٫۵ گیگابایت خالی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: محصولات دیگر شرکت ایسوس

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “بروزرسانی گوشی ASUS ZenFone 3 به اندروید ۸٫۰ اوریو

😊😊😊😊

من از برنامه راضی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.