همیار مجازی

شعله افکن بورینگ محصول جدید ایلان ماسک معرفی شد

شعله افکن بورینگ محصول جدید ایلان ماسک

شعله افکن بورینگ محصول جدید ایلان ماسک 

ایلان ماسک که تحت مدیریت اقای ماسک است به تازگی محصول جدید خود یعنی شعله افکن بورینگ (flamethrowers)را معرفی کرده است .

شعله افکن بورینگ

شعله افکن بورینگ محصول جدید ایلان ماسک با قیمت ۵۰۰ دلار به فروش میرسد که تعداد ۷ هزار عدد از این شعله افکن پیش فروش شده است که مبلغی بالغ بر ۳٫۵ میلیون دلار را در بر میگیرد .

اقای ماسک یکی از پیشروان و تاثیر گذاران دنیای تکنولوژی است که گفته است این شعله افکن قادر است تا شعله های اتش را تا ۳ متر پرتاب کند.اقای ماسک چیزی حدود ۲۰۰۰۰ واحد را در اختیار دارد که در حال تغییر نیمی از انهاست و این روند به خوبی پیش میرود ،توجه به شکل ۷K که منتشر شد ما انتظار بروز رسانی های دیگری را از شرکتاقای ماسک داریم .

شعله افکن بورینگ محصول جدید ایلان ماسک 

هنوز اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ دقیق ارسال این شعله افکن ها در دسترس نیست ،چیز عجیبی نیست که مشتریان این محصول هرچند از زمان دقیق ارسال ان خبری ندارند اما پول ان را پرداخته اند و منتظر زمان اعلام ارسال این شعله افکن ها هستند .

فروش شعله افکن بورینگ پس از انکه شرکت اقای ماسک ۲۰ هزار کلاه را فروخت انجام شد ، گمان میرود این دو محصول به منظور تامین سریع منابع مالی باشد تا منابع کافی برای پروژه های دیگر اقای ماسک تهیه شود . و اینگونه به نظر میرسد که این طرح اقای ماسک جواب داده است یعنی پاسخگوی انتظارات بوده است .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.