همیار مجازی

توپ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه | FIFA World Cup™ official match ball

توپ جام جهانی

 

توپ جام جهانی : بازسازی یک مدل کلاسیک با طراحی امروزی با نام تجاری جدید و جدیدترین فن آوری ها …

در یک مراسم هیجان انگیز ، آدیداس  توپ جام جهانی فوتبال رسمی خود را با نام  Telstar 18 برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به نمایش گذاشت که به اولین توپ آدیداس جام جهانی شباهت دارد.

خاطرات فراموش نشدنی جام جهانی ۱۹۷۰ FIFA  و افسانه هایی مانند پله ، گرد مولر، جیسینتو فاکستی، پدرو روچا و بابی مور را به تصویر می کشد و رویاهایتان را از نو میسازد.

 

توپ جام جهانی

 

لئونل مسی، ستاره آرژانتین گفت: “من به اندازه کافی خوش شانس بودم که توپ جام جهانی را زودتر بدست بیاورم و من توانستم آن را امتحان کنم.” من همه چیز این توپ را دوست دارم: طراحی جدید، رنگ ها، همه چیز “.

نام Telstar از مفهوم آن به معنی “ستاره تلویزیون” آمده است. اولین توپ با پانل های سیاه و سفید تزئین شده است، این الگو برای ایستادن در تلویزیون های سیاه و سفید طراحی شده و طراحی فوتبال را برای همیشه تغییر داده است.

 

توپ جام جهانی

 

توپ جام جهانی : TELSTAR 18

تقریبا ۵۰ سال بعد، تلستار ۱۸ با نام تجاری جدید ، فن آوری های پیشرفته و عناصر پایدار مانند بسته بندی بازیافتی طراحی شده است. همچنین شامل یک تراشه NFC تعبیه شده است که به تماشاگران اجازه می دهد تا با استفاده از یک گوشی هوشمند با توپ ارتباط برقرار کنند.

این تکنولوژی تجربه شخصی و محل قرار گرفتن توپ را نشان می دهد جزئیات خاصی از هر توپ را ارائه میدهد و دسترسی به چالش هایی را که کاربران می توانند در جام جهانی ™ FIFA  وارد شوند را فراهم می کند.

توپ جام جهانی Telstar یکی از پرطرفدارترین توپ های تمام دوران فوتبال است و یکی از آن توپ هاست که طراحی توپ فوتبال را برای همیشه تغییر داد، بنابراین توسعه Telstar 18 در حالی که با مدل اصلی مواجه می شد، یک چالش واقعا هیجان انگیز برای ما بود. ساختار پانل جدید و ورود تراشه NFC نوآوری و طراحی فوتبال را به یک سطح جدید تبدیل کرده است و هم تماشاگران و بازیکنان از یک تجربه کاملا جدید بهره میبرند.

 

بررسی ویدیویی توپ جام جهانی

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “توپ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه | FIFA World Cup™ official match ball

[…] توپ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه | FIFA World Cup™ official match ball […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.