همیار مجازی

گوگل ۷۰۰ هزار برنامه مخرب ۲۰۱۷ را شناسایی کرد

شناسایی نرم افزار های مخرب ۲۰۱۷ توسط گوگل

گوگل 700 هزار برنامه مخرب 2017 را شناسایی کرد

گوگل ۷۰۰ هزار برنامه مخرب ۲۰۱۷ را شناسایی کرد

شرکت گوگل اعلام کرد که توانسته است ۷۰۰۰۰۰ هزار برنامه مخرب را از Play Store شناسایی کند ،که توانسته است حدود ۷۰ درصد از این برنامه های مخرب را در سال ۲۰۱۷ یعنی سال قبل حذف کند. این ارقام نشان دهنده تعداد زیاد برنامه های مخرب است که روز به روز درحال افزایش است . اما گوگل با این برخورد خود نشان داد که در حال برخورد با برنامه های مخرب است. شرکت گوگل اعلام کرده است که میتواند ۹۹ درصد از برنامه های مخرب را شناسای و حذف می کند  قبل از اینکه تنها یک کاربر برنامه الوده را نصب کند و این برنامه های مخرب به هدف خودشان برسند. گوگل اعلام کرده است که شناسایی و حذف نرم افزار های مخرب از طریق توانایی های شرکت گوگل در تشخیص محتوای یا تشخیص سوء استفاده نرم افزار ها امکان پذیر بوده است مانند :

جعل هوییت [megacons]

محتوایی نامناسب بدافزار [/megacons]

گوگل اعلام کرده است که این کارها به کمک روش ها و تکنیک های نوینی است که به ربات ها یاد داده اند (هوش مصنوعی). که گوگل با این کار خود بسیاری ازنگرانی های موجود نصبت به نرم افزار های مخرب را از بین میبرد . همچنین شرکت گوگل اعلام کرده است  که دنلود یک برنامه مخرب و نصب ان در اندروید به ۰٫۰۰۰۰۶٪ رسیده است که این واقعا عالی است .

محافظت از Google Play

شرکت گوگل دارای ابزار های خاصی است که میتوانند بد افزار ها را شناسایی کنند و امنیت Google play  را بالا ببرند مانند ابزار : Google Play Protect است که قبل از اینکه بدافزار یا نرم افزار مخرب بتواند کار خود را انجام دهد این ابزار ان را شناسایی میکند که تا کنون تاثیر بسیاری در شناسایی نرم افزار های مخرب داشته است .

 

بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • گوگل ۷۰۰ هزار برنامه مخرب ۲۰۱۷ را شناسایی کرد