همیار مجازی

گوگل تیم پیکسل HTC را خریداری کرد | Google and HTC

گوگل تیم پیکسل HTC را خریداری کرد

گوگل تیم پیکسل HTC را خریداری کرد.

گوگل به گمانه زنی ها پایان داد

گوگل تیم پیکسل HTC را خریداری کرد با قیمت ۱٫۱ میلیارد دلار .

پس از هفته ها (ماه ها و سال ها) گمانه زنی ،HTC اعلام کرده است که بخش تحقیق و توسعه  HTC که تیمی از گوشیهای هوشمند Pixel و Pixel XL است، توسط گوگل با پول ۱٫۱ میلیارد دلار خریداری خواهد شد.

طبق گفته شرکت اچ تی سی نیمی از ۴۰۰۰ نفر از تیم تحقیق و توسعه این شرکت به گوگل  ملحق شده اند .اما HTC تاکید کرد که توسعه و تولید گوشی های هوشمند خود را ادامه خواهد داد .از جمله محصول منحصر به فرد بعدی اش که در برنامه قرار دارد.

این قرار داد به گوگل اجازه منحصر به فردی میدهد ،که گوگل صاحب بخش بزرگی از مالکیت معنوی شرکت اچ تی سی میشود .انتظار میرود که این قرار داد در اواخر سال ۲۰۱۸ تایید و به صورت رسمتی بسته شود و گوگل صاحب بخش بزرگی از HTC شود .

این توافقنامه یک گام  درخشان در همکاری طولانی مدت ما است. ،به این ترتیب Google قادر است تا کسب و کار سخت افزار خود را بیش از حد توسعه دهد و در عین حال از نوآوری در گوشی هوشمند HTC و کسب و کار واقعیت مجازی Vive  اطمینان فراهم کند.”

اعلامیه شرکت اچ تی سی

شرکت HTC به سرعت افزود:
شایعات در مورد فروش نادیده گرفته شود، که «در بازار پراکنده شده است». با این حال، همه تصور می کردند که فریبندگی طولانی بین دو شرکت در نهایت به پایان رسید.گزارش های بی اساس که در توییترمنتشر شده است در مورد این معامله که میگوید : بخش تولیدی HTC بخشی از موتور جستجو خواهد شد، اما واقعیت این است که نیمی از ان بخش تحقیق و توسعه به گوگل پیوستند.و قرار است دو طرف محل کار جدیدی برای این کارمندان تعیین می کنند،

اچ تی سی اعلام کرد تیم تحقیق و توسعه باقی مانده بر روی نام تجاری گوشی های هوشمند HTC و همچنین تکنولوژی VR تمرکز خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “گوگل تیم پیکسل HTC را خریداری کرد | Google and HTC

[…] گوگل تیم پیکسل HTC را خریداری کرد | Google and HTC […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.