همیار مجازی

گوگل پیکسل ۳ با صفحه لبه به لبه و در سه نسخه عرضه می شود!

گوگل پیکسل ۳

ما در اینجا اطلاعاتی از گزارش ها و شایعات اخیر را در مورد محصول جدید شرکت گوگل یا گوگل پیکسل ۳ را برای جمع آوری کرده ایم. شما می توانید با خواندن مطالب زیر به سوال های که در ذهن خود داشتید، جواب دهید.

گوگل پیکسل 3

گوگل پیکسل ۳ در سه نسخه عرضه خواهد شد!

گوگل بزرگ در حال کار برروی سه نسخه از گوگل پیکس ۳ می باشد. طبق گفته ی Droid-Life، گول برای هر نسخه یک کدنام گذاشته است. کدنام ها شامل: Albacore – Blueline – Crosshatch می باشند و در نهایت با نام Premium به بازار عرضه خواهند شد. طبق شایعات اخیر نسخه ی میانه آن، گران تر از بقیه می باشد و قرار است با آیفون ایکس (iPhone X) رقابت کند.

این گزارش از همان “منبع قابل اعتماد” که پشت نشست کشف هویت Pixel 2 XL بود، می باشد. بنابراین هیچ دلیلی برای شک کردن به ان وجود ندارد.

گوگل پیکسل 3

گوگل پیکسل ۳ دارای صفحه نمایش لبه به لبه می باشد:

طبق منبع ما این اطلاعات کاملا درست بوده، هرچند بعضی از شایعه ها می گویند که گوگل قرار است این محصول جدید خود را با یک صفحه فوق العاده لبه به لبه عرضه نماید تا رقیبی برای گلکسی اس ۹ در اینده شود.

به گفته وی نقشه چی پی اس گوشی های هوشمند گوگل برای سال ۲۰۱۸، یادآور طرح اپل برای سال ۲۰۱۷ می باشد. گفته می شود که گوگل در حال کار بر روی دو گوشی پیشرفته همانند آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس می باشد و یک گوشی که قرار است مرز ها را بشکند.

گوگل پیکسل 3

هنگامی که گوشی های Pixel 2 و Pixel 2 XL در یک رویداد مستقل معرفی شدند. منجر به این شد که خیلی ها به این باور برسند که گوگل طرفداران زیادی را در همان موقعیت برای محصول بعدی خود یعنی گوگل پیکسل ۳ بدست آورد. باید صبرکنیم که در نمایشگاه بعدی یعنی نمایشگاه MWC 2018 اینگونه می باشد یا خیر!

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.