همیار مجازی

بازی جی تی آی ۶ – معرفی و بررسی | GTA 6 Introduction

GTA 6

Grand Theft Auto 5 در حال حاضر یکی از بهترین بازی های فروش رفته در تمام دوران ها است و بیش از ۸۰ میلیون نسخه فروخته شده است و قصد دارد در نسخهای جدید بازی GTA 6 آن را را آنلاین کرده و برای عموم عرضه کند. این محبوبیت ناگزیر به این معنی است که انتظارات عظیمی برای سرانجام آن وجود دارد؛ چیزی که بدون شک در سالهای آتی از Rockstar Games ظهور خواهد کرد.

با این حال، با Red Dead Redemption 2 برای PS4 و Xbox One در بهار ۲۰۱۸ عرضه می شود.

GTA 6

 

تاریخ انتشار GTA 6 :

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه زمانی GTA 6 منتشر خواهد شد در دسترس نیست و قرار است با Red Dead Redemption 2 که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی می شود، حداقل یک سال دیگر، منتشر خواهند شد.

هر چند تیزر هایی در مورد بازی های جدید Rockstar Games هر از گاهی منتشر میشوند و ما آنها را دوست داریم ببینیم اما در حال حاضر تاریخ رسمی معرفی این بازی ها معلوم نیست.

 

اخبار GTA 6  – چه چیزی در مورد آن گفته شده است؟

اولین اطلاعات لو رفته مربوط به GTA 6 از سوی لسلی بنزیز، رئیس  Rockstar ، معلوم شده است که ساخت بازی در مراحل اولیه قرار دارد.

Benzies در مصاحبه ای با Develop گفت: “ما نمی دانیم که GTA 6 چه خواهد بود، اما تیم ما ایده هایی دارد.”

از سخنان بنزیز متوجه میشویم که ایده های آنان در مورد مرحله توسعه بازی است ، Benzies به ما درک چندانی از این که چگونه این ایده آغاز می شود، به ما می دهد.

“اولین سوال این است که مکان بازی GTA 6 کجا خواهد بود. سپس ماموریت ها چه هستند؛ شما در LA کارهای مختلفی از نیویورک یا میامی انجام می دهید. نقشه و داستان با هم کار می کنند، و داستان یک جریان اساسی از چگونگی کارکرد آن است، بنابراین می توانید مأموریت را در آن قرار دهید. ”

GTA 6

 

همچنین راک استار قبلا چند ایده ای را درباره آنچه که GTA 5 در نظر گرفته بود،  پیش نمایش کرده بود. این بازی حدود ۵ سال پیش آغاز شده بود اما تنها سه نسخه ی آن ها تولید کامل شده بود.

و حالا این شرکت تمام نیروی خود را در GTA ONLINE صرف خواهد کرد و با پایان دادن به جی تی ای ۵ وارد فاز تازه ای از سری بازی های خود خواهد شد.

 

عملکرد GTA 6 – آنچه که ما دوسن داریم ببینیم

یک قهرمان زن قوی

هر بازی GTA تنها دارای شخصیت قوی مرد است، مثلا این سه نفر فرانکلین، ترور و مایکل از GTA 5 ، نیکو   GTA 4 یا CJ جانسون از GTA San Andreas است.

این در مورد زمان Rockstar Games نشان داد که چگونه می تواند با معرفی شخصیت قوی زن به این ترکیب، حتی به عنوان بخشی از یک سیستم چند شخصیت مانند GTA 5، مقابله کند.

از زمان Catalina در GTA 3 هیچکدام از شخصیت های پشتیبانی کننده زن وجود نداشتند.

Rockstar در گذشته به خاطر نگرش جنسیتی نسبت به شخصیت های زن در بازی هایش، به خاطر علاقه اش به روسپی ها و بار هایش ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

GTA 6

 

یک لوکیشن جدید

یکی از چیزهای مهم در مورد لیست علاقه مندی های GTA 6، یک مکان کاملا جدید است. تا کنون، سری GTA سه زمینه کلیدی را مورد بررسی قرار داده است:

Vice City، Liberty City و San Andreas. ما همچنین در برخی از بازیهای جزئی GTA در لندن و Alderney حضور داشتیم.

با وجود داشتن ۱۵ عدد عنوان GTA، این یک حلقه باریک برای بازی ها است.

بنابراین، ما فکر می کنیم که طراوت آن در کشف یک شهر جدید در GTA 6 خواهد بود. تصور کنید یک بازی GTA در شیکاگو، فیلادلفیا، نیواورلئان و حتی واشنگتن دی سی باشد !!

تنوع خودروهای بهبود یافته

گرچه GTA 5 دوچرخه را به ارمغان آورده است، ما می خواهیم GTA 6 را در اختیار خودرو قرار دهیم. اگر این مجموعه همچنان به مسیر سان آندریاس ادامه دهد، آیا برای GTA 6 مناسب نیست که رولرز و اسکیت بورد را نیز اضافه کنند !

GTA 6

 

فروشگاه های بهتر، خانه های بیشتر و یک شهر گوناگون

GTA 5 سان آندریاس قطعا گسترده است – بزرگتر در مقیاس از سه بازی اخیر GTA ، در واقع. با این حال، بزرگتر لزوما به معنی تعاملی تر نیستند.

در حین رانندگی از منظر بی نظیر ساحلی سان آندریاس، شما به سرعت متوجه می شوید که در خارج از مأموریت ها، ماموریت های جانبی یا جلسات غریبه ها و افراد آزاد، چیز زیادی برای انجام دادن وجود ندارد.

بله، در صورت تخریب پیاده رو، چند خیابان در Vespucci Beach و انواع فروشگاه های کوچک وجود دارد، اما ما واقعا از تعاملات شدید با فروشگاه ها، خانه ها و ساختمان ها در دنیای جدید قدردانی می کنیم.

پشتیبانی از واقعیت مجازی ( VR )

علاوه بر چشم انداز شخصیت اول در GTA 5  که یک تجربه بسیار خشن است ،  این را در واقعیت مجازی تصور کنید. چنین ویژگی ممکن است بحث برانگیز باشد.

اما برای کودکان که در دنیای کودکی هستند کشف یک دنیای باز و گسترده در واقعیت مجازی میتواند مضرات زیادی به بار آورد.اما ما همچنان دوست داریم این اتفاق حیرت انگیز اتفاق بیفتد.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “بازی جی تی آی ۶ – معرفی و بررسی | GTA 6 Introduction

[…] بازی جی تی آی ۶ – معرفی و بررسی | GTA 6 Introduction […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.