همیار مجازی

تماس تصویری احتمالا به اینستاگرام اضافه خواهد شد!

اینستاگرام احتمالا تماس تصویری را برای کاربران خود فراهم خواهد کرد.

احتمال می رود که به زودی قابلیت تماس ویدیویی به این برنامه محبوب اضافه شود، با این کار اینستاگرام می تواند به رقابت با نرم افزار های همچون Facebook Messenger و WhatsApp بپردازد.

اینستاگرام

ویژگی تماس تصویری کی به اینستاگرام اضافه می شود؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط WABetaInfo، این ویژگی جدید در حال توسعه می باشد و تا چند ماه آینده در دسترس نخواهد بود. زمانی که این ویژگی به اینستاگرام اضافه شود، کاربران می توانند با ارسال درخواستی برای کاربران دیگر اینستاگرام، از قابلیت تماس تصویری استفاده کنند.

انتظار می رود که این قابلیت شگفت اگیز به هردو سیستم عامل اندروید و iOS اضافه شود. اگرچه هنوز اینستاگرام این شایعه را رد نکرده است.

اینستاگرام

تماس تصویری در اینستاگرام چگونه خواهد بود؟

تا پیش از این شما می توانستید ویدیو های کوتاه را به دایرکت دیگر کاربران بفرستید یا در Story های خود به گرفتن ویدیو های زنده بپردازید. اما این یک ویژگی منحصر به فرد می باشد که تا به حال در اینستاگرام وجود نداشته است.

علاوه بر این، گپ ویدیویی با این ویژگی جدید به راه انداخته می شود. این قابلیت به شما نشان می دهد که چه کسانی آماده تماس تصویری می باشند (البته فقط کسانی که یک بار به شما در دایرکت پیام داده باشند، می توانند وضعیت آنلاین بودن شما را ببینند).

همچنان انتظار می رود اینستاگرام گزینه ای برای غیرفعال سازی وضعیت شما قرار دهد. مثلا یک نوار لغزنده در تنظیمات این برنامه که به شما اجازه دهد وضعیت فعالیت خود را مخفی نگه دارد.

با توجه به آمارهای اخیر افراد زیادی به تماس های تصویر روی آورده اند. اینستاگرام هم به نظر می رسد محبوبیت خود را از آن چیزی که حالا می باشد، بیشتر کند. با این کار، کاربران وقت بیشتری را صرف ماندن در اینستاگرام خواهند کرد.

مطالب مرتبط:

چطور تصاویر متحرک را در اینستاگرام ارسال کنیم ؟

اینستاگرام

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.