همیار مجازی

گلکسی اس ۹ از استیکرهای سه بعدی پشتیبانی می کند؟

گلکسی اس ۹ از استیکرهای سه بعدی پشتیبانی می کند؟

ما تنها چند هفته برای معرفی #گلکسی_اس۹ فاصله داریم. طبق شایعات پخش شده تا به امروز، به نظر می رسد سامسونگ به طور شدیدتری روی رسانه های دیجیتال تمرکز کرده است.

طبق گزارشی از SamCentral ، سامسونگ قصد دارد قابلیت انیموجی یا استیکر های سه بعدی را به سری گلکسی اس ۹ اضافه کند.

گلکسی اس 9

قابلیت استیکر سه بعدی در گلکسی اس ۹ چیست؟

به این معنی است، که شما می توانید عمق و تمرکز زدایی استیکر ها را تغییر دهید. این به گونه ای می باشد، که با این کار استیکرها، سه بعدی به نظر می رسند.

این قابلیت کمی گیج کننده به نظر می رسد. اما قطعا این ویژگی به دوربین های دوگانه نیاز خواهد داشت. بنابراین این دوربین های دوگانه کجا هستند؟

گلکسی اس 9

نوت ۸ و استکرهای سه بعدی:

اگر این ویژگی به گلکسی نوت ۸ برسد، می توان فرض کرد که استیکرهای سه بعدی به عنوان بخشی از تنظیم دوربین عقب آن باشد. در حالت ایده آل، استیکرهای بر روی صفحه قرار می گیرند و با کج کردن گوشی، تمرکز زدایی و نور دهی آن انجام می گیرد و یک عکس منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید ان را به راحتی به اشتراک بگذارید.

اگر این موضوع به عنوان یکی از ویژگی های اصلی گلکسی اس ۹ باشد، باید بزرگتر از حالت عادی خود به عنوان گوشی که دارای دوربین دوگانه است، باشد.

با این حال یک احتمال بی نظیر وجود دارد که سری گلکسی اس ۹ با دوربین جلو پیشرفته تری ظاهر شود، که اجازه می دهد عمق استیکر ها درک شوند و به حالت سه بعدی به نمایش درآیند.

گلکسی اس 9

تاریخ رونمایی از سری گلکسی اس ۹:

حالا ما باید صبر کنیم که این محصول جدید چگونه خواهد بود. سری گلکسی اس ۹ قرار است تا پایان ماه فوریه سال جاری میلادی در نمایشگاه MWC 2018 معرفی شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “گلکسی اس ۹ از استیکرهای سه بعدی پشتیبانی می کند؟

[…] گلکسی اس ۹ از استیکرهای سه بعدی پشتیبانی می کند؟ […]

[…] گلکسی اس ۹ از استیکرهای سه بعدی پشتیبانی می کند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.