همیار مجازی

معرفی ربات آبتک لینکس | Ubtech Robotics Lynx review

امتیاز کاربران
امکانات
۶
قابلیت
۷
طراحی
۷
عملکرد
۷
میانگین امتیازات: ۶.۷

نکات مثبت ربات لینکس

الکسای آمازون لینکس را به یک ربات منحصر به فرد و با یک دوربین امنیتی متصل می کند. Lynx حتی می تواند به شما یوگا و تمرینات ورزشی  یاد دهد و این بسیار شگفت انگیز است که این مرد کوچک این توانایی را دارد.

نکات منفی ربات لینکس

Lynx نمی تواند تمام حرکات یوگا را به شما آموزش دهد فقط تعداد کمی از حرکات را می داند و دستورالعمل های آن بسیار روشن نیست و قیمت آن بالا است.

LINX یک ربات هوشمند و کار آمد و انسان شناخته است اما تمام ویژگی های آن قیمت ۸۰۰ دلاری آن را توجیه نمیکند.

 

 

لینکس

 

لینکس دوست داشتنی هر کسی را تحریک میکند تا باهاش بازی کنید.ما همه بزرگسال هستیم، اما Lynx راهی برای فعال کردن شیفتگی کودکانه است، شاید به این دلیل که به نظر می رسد که خودش یک کودک است.

روبات های کارآمد و جدید در حال حاضر در حال تبدیل شدن به یک واقعیت هستند، و Ubtech از اعتبار زیادی برای ایجاد رقص و بازی با شما و کمک رسان شما و  انعطاف پذیر دارد. لینکس بسیار کار آمد و قابل اطمینان است. این ستایش زیاد برای یک محصول در این زمینه است.

با این حال، این ستایش را به این عنوان به شما نمیکنیم که نسبت به خرید لینکس اقدام کنید. شما تقریبا باید بیش از ۸۰۰ دلار برای یک اسباب بازی الکترونیکی پرداخت کنید.

شما ممکن است یک روز یا چند روز با آن بازی کنید اما بعد از آن شما تعجب خواهید کرد که چه کاری با این ربات میتوانید انجام دهید !

اگر پول اضافی دارید و دوست دارید یک ربات الکترونیکی شخصی برای خود یا فرزند خود داشته باشید  این حرفی نیست اما میتوان با ۸۰۰ دلار ابزارات یا وسایل مفیدتری را تهیه و استفاده کنید…

 

روی تصویر کلیک کنید…

 

بررسی ویدیویی ربات لینکس

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.