همیار مجازی

پاسخ اپل به ایالات متحده درباره افت سرعت گوشی ایفون

شرکت اپل به ایالات متحده در باره افت سرعت گوشی هایش پاسخ داد

پاسخ اپل به ایالات متحده درباره افت سرعت گوشی ایفون

پاسخ اپل به ایالات متحده درباره افت سرعت گوشی ایفون

شرکت اپل اعلام کرد که به سوالات دادگستری و کمسیون اوراق بهادار پاسخ داده است. ظاهرا شرکت اپل درحال بازی با دولت امریکاس ، شرکت اپل اعلام کرده است که باتری گوشی های قدیمی خود را جایگزین میکند یعنی ظاهرا شرکت اپل میخواهد با تعویض باتری گوشی های قدیمی خود را از دست دولت امریکا خلاص نماید .

همچنین شرکت اپل اعلام کرد که ما ازتعدادی سازمان دولتی سوالاتی را دریافت کرده ایم و به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد.

بلومبرگ گذارش داد که وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون اوراق بهادار در حال برسی اپدیت های شرکت اپل هستند ، ظاهرا شرکت اپل با بروز رسانی سیستم عامل IOS کاری میکند که گوشی های قدیمی این شرکت اهسته تر شوند و دادگستری امریکا اعلام کرده است که به صورت جدی این مسئله در حال برسی است . شرکت اپل بعد از سخنرانی اش در ماه دسامبر در مورد کاهش قیمت ها ، موجی از نارضایتی و اعتراضات را پشت سر گذاشت ، اما تعدادی از پرونده ها ظاهرا اینگونه نشان میدهند که شرکت اپل برای ترغیب مشتری هایش به اینکه گوشی های جدید این شرکت را خریداری نمایند ،سرعت گوشی های قدیمی خود را از طریق بروز رسانی سیستم عامل ios کاهش میدهد .

شرکت اپل برای سرکوب خشمی که به وجود امده است دوباره اعلام کرد همانطور که در ماه دسامبر گفته شد این شرکت هرگز کاری انجام نمیدهد که عمر محصولاتشان کوتاه شود و هیچ موقع هیچ کاری را انجام نمیدهد تا استفاده کنندگان از گوشی های قدیمی این شرکت را مجبور کند تا گوشی های جدید این شرکت را خریداری نمیاند.

شرکت اپل برای مشکلات به وجود امده گوشی های قدیمی خود چکاری انجام خواهد داد ؟

مشکلات گوشی های ایفون

شرکت اپل اعلام کرد برای حل این مشکل برای گوشی های خود یک اپدیت جدید ارائه میکند تا از خاموش شدن گوشی های قدیمی اش جلوگیری کند و تا حدی مشکل باتری این گوشی ها حل میکند. همچنین شرکت اپل برای کسانی که باتری های گوشی خود راتعویض میکنند تخفیف بسیار ویژه ای در نظر گرفته است . همچنین شرکت اپل اعلام کرد که بر روری یک بروز رسانی سیستم عامل ios کار مکیند تا صاحبان گوشی های این شرکت بتوانند از سالم بودن باطری گوشی هایشان اطمینان حاصل نمایند . شرکت اپل گفت که دراین بروز رسانی برای مالکین سیستم مدریت قوی در نظر گرفته شده است تا حد امکان مشکلات به وجود امده را حل نماید و از خاموش شدن گوشی هایش جلوگیری کند.

 

بیشتر بخوانید :

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • پاسخ اپل به ایالات متحده درباره افت سرعت گوشی ایفون