همیار مجازی

گلکسی ایکس احتمالا در سال جاری میلادی عرضه شود!

معرفی گلکسی ایکس در ۲۰۱۸

گلکسی ایکس

 

سامسونگ برای رونمایی هرچه زودتر محصول جدید خود یعنی گلکسی X در حال تلاش می باشد، به گفته برخی از شایعات اخیر، این گوشی قابل انعطاف تا پایان سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد. این موضوع خوشبینانه می باشد، اما طبق وضعیت مالی اخیر سامسونگ این کار ممکن خواهد بود یا نه؟ حداقل ممکن است تولید این گوشی جدید که با نام گلکسی ایکس (Galaxy X) شناخته می شود، امسال شروع شود. سامسونگ در بیانیه ی سود Q4 سال ۲۰۱۷ خاطر نشان کرد که در سال ۲۰۱۸، تجارت پنل صفحه نمایش خود را در برنامه های جدید همانند صفحه نمایش قابل انعطاف (Foldable) بهبود خواهد داد. به این معنی می باشد که این گوشی به احتمال زیاد در سال جاری میلادی رونمایی شود، چرا که احتمال رونمایی آن در سال ۲۰۱۹ کم می باشد.

معرفی گلکسی X

قابلیت انعطاف پذیری در آینده:

در حقیقت سامسونگ در همان بیانیه اشاره کرد که سامسونگ برای کسب و کار های موبایل، تمام تلاش خود را برای متمایز کردن گوشی های هوشمند خود با فناوری های جدید مانند صفحه نمایش OLED با قابلیت انعطاف پذیری، ادامه خواهد داد. اگرچه زمان آن هنوز مشخص نمی باشد.

البته سامسونگ با هر مسئله ای مربوط به  فناوری کنار می آید.

در حقیقت در آخرین نظری که سامسونگ در مورد گوشی تاشوی خود که در دست ارشد بخش موبایل این شرکت می باشد، گفت: هنوز مسائلی مربوط به ماندگاری آن وجود دارد که باید به آن رسیدگی شود.

با وجود اینگونه مسائل دیگر لازم نیست برای گلکسی X زیاد صبر کنیم.

بیشتر بخوانید:

گلکسی اس ۹ از استیکرهای سه بعدی پشتیبانی می کند؟

بررسی ویدیویی | تست سرعت آیفون X در مقابل گلکسی نوت

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.