همیار مجازی

Vivo Xplay 7 با ۱۰ گیگابایت رم در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد…

Vivo Xplay 7

یکی از گوشی های هوشمند Vivo که جدیدن در Weibo معرفی شده است VIVO X 20 PLUS UD بود که حسگر اثر انگشت آن روی صفحه نمایش قرار داشت و حالا تصاویر و اطلاعات دقیقی از یک گوشی هوشمند جدید Vivo منتشر شده است با نام Vivo Xplay 7 که نشان می دهد گل سرسبد VIVO خواهد بود و شایعه شده است که Xplay 7 امسال راه اندازی خواهد شد.

 

Vivo Xplay 7

 

ویژگی ها

در اسلایدها و پیش نمایش ها ، Vivo Xplay 7 با ۱۰ گیگابایت رم ، ۲۵۶ گیگابایت یا ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی پردازش شده است. انتظار میرود که گوشی نیز نسبت ۹۲٫۹ درصد نسبت به صفحه نمایش داشته باشد که این بدین معناست که یک سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش نیز نصب خواهد شد.

 

Vivo Xplay 7

 

گوشی های هوشمند Vivo که با سنسور اثر انگشت تعبیه شده اند امکان استفاده از سنسور Optical Sensor Synaptics Clear ID را می دهند. این سنسور تنها با نمایشگر OLED کار می کند؛ چرا که به نور پس زمینه مانند صفحه نمایش ال سی دی مورد نیاز نیست. سنسورها از فاصله بین پیکسل ها کار می کنند و به همین علت تکنولوژی استفاده میشود.

 

Vivo Xplay 7

 

صفحه نمایش ۴K

همانطور که سری Vivo Xplay 7 از محدوده  Vivo است، گفته شده است که گوشی Xplay 7 هوشمند نیز دارای یک صفحه نمایش ۴K و  دوربین دوگانه از حسگرهای IMX سونی است. Vivo Xplay 7 توسط Qualcomm Snapdragon 845 طراحی شده است.

 

 

پس از عرضه Vivo Xplay 7، ما می توانیم گوشی های هوشمند با ۱۰ گیگابایت رم داشته باشیم تا جریان اصلی را ببینیم. در حقیقت، احتمال دارد که به گوشی هوشمند OnePlus نسخه ی  بعدی، پسر عموی بسیار دور از Vivo، به همین ترتیب باشد.

 

تاریخ انتشار

هیچ اطلاعاتی در مورد انتشار رسمی Xplay 7 وجود ندارد، اما ما انتظار داریم که این گوشی در MWC 2018 ظاهر شود و Vivo به عنوان یک غرفه در این همایش ثبت شده است.

 

Vivo Xplay 7

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.