همیار مجازی

شرکت Honor گوشی آنر ۷X را در روز ولنتاین در رنگ قرمز عرضه میکند

گوشی آنر ۷X:

شرکت آنر قرار است یک گوشی زیبا مخصوص روز ولنتاین با نام گوشی آنر ۷X عرضه کند . این گوشی بدلیل اینکه رنگ قرمز در روز ولنتاین ارزش زیادی دارد، با رنگ قرمز تولید میشود.

از آنجایی که گوشی های هوشمند به ضرورت زندگی مدرن تبدیل شده اند، رنگ و ظاهر آن ها هم ارزشی زیادی دارد. رنگ های تکراری در گوشی های امروزه همانند رنگ سفید و مشکی دیگر آن جذابیت را ندارند. داشتن یک گوشی در رنگ قرمز که فقط در یک روز خاص از سال آن هم در تعداد محدود تولید میشود جذابیت خاصی دارد هرچند اگر گوشی زیاد مشخصات بالای نداشته باشد.

شرکت آنر از ۴ سال پیش تا الان در صنعت گوشی در کشور چین شروع به کار کرده است و تا الان توانسته مشتریان زیادی را جذب کند که آن هم به دلیل گوشی های خوب در قیمت مناسب بوده است.

 

گوشی آنر 7X

 

Honor به تازگی اعلام کرده است که نسخه ی محدود ۷x Red limited edition، به زودی برای روز ولنتاین منتشر خواهد شد. نکته جالب اینجاست ک قیمت آن پایین است و تنها حدود ۱٫۱۰۰ هزار تومان است، که انتظار میرفت بدلیل اینکه یک گوشی خاص است قیمت بالای داشته باشد.

یک هشدار از ما به شما! این گوشی قرار است تنها ۲۰٫۰۰۰ نسخه از آن تولید شود که بدست آوردن آن سخت است و باید زود بدنبال آن باشید. شما میتوانید بجای گل و شکلات و هر چیز دیگری یک گوشی آنر ۷X که تعداد آن محدود است و یک گوشی خاص است تهیه کنید.

شرکت Honor همزمان با معرفی گوشی آنر ۷X اعلام کرد که با شرکت Moster همکاری میکند. شرکت آنر با همکاری این شرکت یک هدست به نام Honor-Monster Am-15 تولید کرده است که بصورت رایگان با این گوشی عرضه میشود

یک صفحه نمایش ۶ اینچی و دوربین دوتایی و صفحه نمایش با حاشیه کم از نقاط قوت این گوشی است. اگر درحال چیدن گلها برای ولنتایین هستید دست نگه دارید 🙂 چون یک انتخاب مناسب تر وجود دارد.

 

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

3 دیدگاه در “شرکت Honor گوشی آنر ۷X را در روز ولنتاین در رنگ قرمز عرضه میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.