همیار مجازی

تلگرام X توسط شرکت تلگرام معرفی شد | Telegram X

تلگرام X توسط شرکت تلگرام معرفی شد

تلگرام X توسط شرکت تلگرام معرفی شد

شرکت تلگرام اعلام کرد که ماموریت ما این است که کاری کنیم تلگرام سریع تر شود و در عین حال کار با تلگرام را برای کاربران را راحتر نماییم که برای این کار تلگرام X را ساختیم.

در اوایل رقابت با پیام رسان های دیگر ما را بسیار در گیر کرده بود اما سالها گذشت و ما شاهد پیشرفت کمی از رقبایمان بودیم و نوآوری زیادی را در انها ندیدیم ،اما اکنون بنظر میرسد که تلگرام در مدت این دوسال اخیر بیشترین نواوری ها را داشته است وبه خوبی خود را با سیستم عامل های مختلف تطبیق داده است و برای هر سیستم عامل یک نسخه از پیام رسان خود  فراهم نموده است .

تلگرام اعلام کرد ما طی این دوسال تکیه بر خود نمودیم و سختی های زیادی را کشیدیم تا بتوانیم با سیار پیام رسان ها دیگر رقابت نماییم و تنها به همین خاطر بود که تنها نسخه اصلی تلگرام را توسعه دادیم و تنها روی نسخه اصلی تمرکز نمودیم .

تلگرام X

پروژه تلگرام X یک پروژه جدید است که از صفر شروع شده است و تلگرام ایکس از پایه کد نویسی شده است و ما تمام تجربه خود در تلگرام ایکس بکار برده ایم .

هدف از تلگرام x افزایش سرعت ، امنیت ،کارایی است و سعی شده است کیفیت انیمیشن ها نیز در تلگرام ایکس بهتر شده است .و ما امروز افتخار میکنیم که توانسته ایم از برنامه جدیدمان یعنی تلگرام ایکس رونمایی کنیم.

تلگرام ایکس تجربه جدید ماست و ممکن است در اینده جایگزین تلگرام نسخه اصلی شود .تلگرام ایکس باعث میشود شرکت تلگرام پیشرفت بیشتری را بخود ببیند.

تلگرام ایکس مخصوص اندروید

تلگرام ایکس دو سال قبل در مسابقه توسعه دهندگان اندوربد متولد شد ،تلگرام x دارای امکانات زیادی است ولی توجه زیادی بر روی بالابردن کیفیت انیمیشن ها در این برنامه داشته است .

محیط کاربر پسندتر

تلگرام ایکس دارای ویژگی های جدیدی است و سرعت ان افزایش یافته است اگر چند دقیقه در محیط برنامه گشت بزنید متوجه خواهید شد که سعی شده است تا کاربر بیشتر راحت باشد و همچنین این نسخه از تلگرام دارای انیمیشن های جذاب و زیبایی است که حتما نظر شمارا جلب خواهد کرد .

همچنین زمانی که شما به کانال هایتان میروید تا مطالبی را بخوانید شاهد تغییراتی از جمله حذف کادر دور پیام ها و عکس ها خواهید تا کاربر راحتر بتواند مطالب کانال را بخواند و همچنین عکس ها تمام صفحه نمایش داده میشوند همچنین نوار mute /unmute نیز برای راحتی کاربران حذف شده است .اگر بیشتر دقت نمایید مشاهده می نمایید که بخش تماس ها و گفتوگو ها مجزا در کنار هم قرار گرفته اند .

پیش نمایش گفتوگوها

در تلگرام ایکس نکته مورد توجه دیگری وجود دارد که زمانی شما دست خود را روی یک گفتوگو به مدت طولانی نگهدارید پیش نمایشی از محتویات گفتوگو به شما نمایش داده میشود .

شناور شدن ویدیو ها

مورد جذاب دیگری که در تلگرام X وجود دارد این است که شما میتوانید ویدیوها را به صورت شناور نگاه کنید که دراین صورت امکان خارج شدن از چت وجود دارد و میتوانید با دوستان خود چت نماید یا در برنامه گشت بزنید.

swipe : در این نسخه با کشیدن پیام ها به سمت راست یا چپ شما به امکاناتی نظیر فوروارد و ریپلای و… دسترسی خواهید داشت .

طراحی مجدد موزیک پلیر و منوی اتچ

تغییر دیگری که درتلگرام ایکس به چشم میخورد این است که موزیک پلیر و منوی اتچ از نو طراحی شده اند ،کافی است تا ایکون ارسال فایل را بزنید تا تغییرات اساسی وکار امد منوی اتچ را مشاهده نماید همچنین از نو طراحی شدن موزیک پلیر باعث شده است که محیط  روان و کاربرپسندتری داشته باشد .

 

تلگرام مخصوص خود را بسازید

شرکت تلگرام برای توسعه دهندگان ابزار جدیدی به نام TDLib معرفی کرده است که به کمک ان میتوانند تلگرام شخضی خود را بسازند .

 

فیلم رسمی معرفی Telegram X

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “تلگرام X توسط شرکت تلگرام معرفی شد | Telegram X

[…] تلگرام X توسط شرکت تلگرام معرفی شد […]

[…] تلگرام X توسط شرکت تلگرام معرفی شد. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.