همیار مجازی

اندروید اوریو ۸٫۰ برای گوشی OnePlus 5T منتشر شد

اندروید اوریو برای گوشی OnePlus 5T:

 

اندروید اوریو در ماه اگوست ۲۰۱۷ توسط شرکت گوگل معرفی شد. اندروید اوریو ظاهرا جذاب است اما بدلیل اینکه زیان انتشار آن برای تمامی گوشی ها معلوم نشده است از جذابیت آن کاسته شده است. از همان ابتدا که اندروید اوریو معرفی شد و در کل با معرفی کردن هر اندروید جدید اولین گوشی هایی که آن را دریافت میکنند گوشی های ساخته شده توسط گوگل هستند. گوشی های نکسوس و پیکسل گوگل از همان ابتدا اندروید اوریو را دریافت کردند. یکی از مزیت های خرید گوشی های گوگل پشتیبانی آن است.

 

اندروید اوریو برای گوشی OnePlus 5T

 

افرادی که گوشی OnePlus 5T را دارند میتوانند اندروید اوریو ۸٫۰ را دریافت کنند و گوشی خود را بروزرسانی کنند. سیستم عامل اوریو در چند روز اخیر از بتا خارج شده است و کم کم برای گوشی های دیگر منتشر می شود.

شرکت هایی که در زمینه تولید گوشی فعالیت می کنند هر کدام یک رابط کاربری مخصوص خود را دارند که در هنگام انتشار اندروید جدید، رابط کاربری خود روی اندروید جدید نصب میکنند و برای گوشی های خود منتشر میکنند.

شرکت وان پلاس رابط کاربری خود را بر روی اندروید اوریو نصب کرده است و برای کاربرانی که گوشی OnePlus 5T را دارند منتشر کرده است. شرکت وان پلاس درحال امتحان کردن اندروید اوریو برای گوشی OnePlus 5T است و در هفته‌ی آنیده برای این گوشی ها آماده‌ی بروزرسانی میشود.

 

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.