همیار مجازی

بهترین راه های کاهش مصرف اینترنت در گوشی های آیفون

بهترین راه های کاهش مصرف اینترنت در گوشی های آیفون

بهترین راه های کاهش مصرف اینترنت در گوشی های ایفون

 

مصرف اینترنت شما زیاد است ؟ هرچقدر بسته میگیرید زود تموم میشه ؟ دیگر نگران نباشد ما قصد داریم تا به شما بهترین راه ها برای کاهش مصرف دیتا در گوشی های ایفون را به شما پیشنهاد کنیم .

 

۱٫ غیر فعال کردن بروزرسانی نرم افزار ها از طریق دیتا

 

ممکن است برنامه های شما با استفاده از دیتای گوشی بروزرسانی شوند. برای این که مطمئن شوید برنامه ها دیتای گوشی بروزرسانی نمی شوند وارد بخش Settings شود و در iTunes & App Stores بخش Use Cellular Data را غیرفعال کنید.

۲٫ غیر فعال کردن نرم افزار ها در پس زمینه

نرم افزار ها در حالی که باز نیستند،میتوانند به اینترنت متصل شوند و بروز شوند و جدید ترین محتوا را دریافت کنند.
برای غیر فعال کردن این ویژگی به به قسمت Settings> General> Background App Refresh بروید. با انتخاب خود می توانید چند نرم افزار را استثنا قرار بدهید و که در پس زمینه نیز بروز شوند و بقیه را غیر فعال نمایید.

 

۳٫ غیر فعال کردن Wi-Fi Assist

 

 

قابلیت Wi-Fi Assist قابلیتی است که در زمان ضعیف شدن سیگنال وای فای، مانع قطع شدن اینترنت می شود و به صورت خودکار از اینترنت دیتا بهره میگیرد. شاید مصرف از دیتای شما بیش از مصرف از اینترنت وای فای باشد. برای غیر فعال کردن این ویژگی وارد بخش Settings شوید و در بخش Cellular گزینه Wi-Fi Assist را غیرفعال کنید.

۴٫ غیر فعال کردن دیتا در iCloud Drive

اگر فایل ها و اسناد خود را در iCloud ارسال می کنید، استفاده اینترنت این بخش را Wi-Fi Only کنید. به آدرس Settings> iCloud> iCloud Drive بروید و استفاده از دیتای موبایل را غیرفعال کنید.

۵٫ غیر فعال کردن حالت استریم موسیقی و پادکست

غیر فعال کردن حالت استریم موسیقی و پادکست در زمان استفاده از اینترنت خط ،مصرف دیتا را به صورت چشمگیری کاهش میابد. در این صورت شما به جای استریم مجبور به دانلود فایل هستید.با انجام این کار، مصرف دیتای شما مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند. برای غیر فعال کردن این ویژگی به بخش Setting> Music بروید. در بخش Streaming و Downloads گزینه Use Cellular Date را غیرفعال کنید.
اگر این اقدام خیلی براي‌تان سخت است و فکر مي‌کنید شاید گاهی به استفاده از اینترنت سیم‌کارت برای استریم‌کردن نیاز پیدا کنید، بگذارید گزینه اول فعال بماند اما گزینه High Quality on Cellular را غیرفعال کنید تا زمانی که به Wi-Fi دسترسی ندارید موسیقی با کیفیت پایین‌تری پخش شود و حجم کمتری مصرف کنید. برای اپ پادکست هم به بخش Setting> Podcasts بروید و Cellular Data را غیرفعال کنید.

 

 

دیگران خوانده اند :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “بهترین راه های کاهش مصرف اینترنت در گوشی های آیفون

[…] بهترین راه های کاهش مصرف اینترنت در گوشی های آیفون […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.