همیار مجازی

آموزش اضافه کردن و حذف کردن گزینه ها از میانبر کنترل سنتر در ios11

کنترل سنتر (Control Center)

این ویژگی فقط در iOS 7 به بعد موجود است. بخشی که در آن تنظیماتی مانند روشن یا خاموش کردن حالت هواپیما، Wi-Fi, Bluetooth ، روشنایی و صدای دستگاه، موسیقی در حال پخش و دسترسی سریع به برنامه‌های دوربین، ماشین‌حساب، و هشدار ساعت و همچنین دکمه خاموش و روشن کردن فلش گوشی و… دسترسی به این بخش با کشیدن انگشت از لبه پایینی نمایشگر به بالا میسر است. در iOS 7 تا iOS 10  اضافه کردن یا حذف کردن این گزینه ها وجود نداشت اما الان در iOS 11 این امکان وجود دارد و می توانید براحتی آن هارا حذف کنید یا به آن اضافه کنید.

طریقه اضافه کردن یا حذف کردن:

با کشیدن از پایین صفحه نمایش به بالا این میانبر نمایش داده میشود.

 

کنترل سنتر

 

قدم اول: در منوی برنامه ها تنظیمات (Settings) را پیدا ولمس کنید. بعد از آن در بین گزینه Control Center را انتخاب کنید و بعد از آن Customize Controls را انتخاب کنید.

 

کنترل سنتر

 

قدم دوم: در صفحه ی باز شده گزینه های زیادی وجود دارد که چهار عدد بالا همان گزینه هایی هستند که در حال حاضر در کنترل سنتر شما قرار دارند که میتوانید به دلخواه خود اضافه یا حذف کنید.

کنترل سنتر

 

قدم سوم: ما در اینجا ساعت هشدار، حالت ذخیره نیرو، فیلم برداری از صفحه نمایش و یادداشت های صوتی را اضافه کرده ایم که شما میتوانید گزینه های دیگر را انتخاب کنید.

کنترل سنتر

 

بعد از این مراحل از تنظیمات خارج شوید و انگشت خود را از طرف پایین به بالا بکشید، می بینید که این گزینه ها اضافه شده است.

 

کنترل سنتر

مطالب مرتبط:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • ios
  • آموزش ها
  • آموزش اضافه کردن و حذف کردن گزینه ها از میانبر کنترل سنتر در ios11