همیار مجازی

اچ تی سی U12 ممکن است اولین گوشی ۵G باشد |HTC U12

اولین گوشی دارای تکنولوژی ۵G

اولین گوشی دارای تکنولوژی 5G  

جالب است که بدانید که شایعه شده است که تلفن همراه HTC U12  اولین گوشی با قابلیت ۵G خواهد بود که امکان دارد در تایوان ظاهر شود و در انجا از گوشی اچ تی سی U12 رونمایی شود .

اچ تی سی U12

طبق گزارش های رسیده ظاهرا این گوشی نمایش داده شده است و سرعت داده ی تلفن همراه این گوشی به ۸۰۹٫۵۸ مگابیت در برنامه  Speedtest رسیده است .

اینطور گمان میرود که گوشی  HTC U12  اولین گوشی این شرکت است که دارای قابلیت ۵G است .البته این سرعت بدست امده از داده های تلفن همراه تنها در محیط های کنترل شده مانند :بخش اتحادیه صنایع ۵G تایوان امکان پذیر است که در این مکان این سرعت داده تلفن همراه تست و تایید شود.

اچ تی سی U12

توانایی رسیدن به این سرعت ،به ما امکان می دهد تا نکاتی در مورد مشخصات HTC U12 را بدست بیاوریم.

این سرعت به کمک پلتفرم Snapdragon 845 جدید امکان پذیر است که دارای یک مودم جدید Qualcomm X20 است که توانایی رسیدن به سرعت تئوری ۱٫۲Gbps دارد.

این امکان وجود دارد که شبکه های ۵G نتوانند در سال جاری راه اندازی شوند ،و ما قادر نباشیم که در سال جاری از این تکنولوژی استفاده کنیم. اما شرکت اچ تی سی با گنجاندن این قابلیت در گوشی های تلفن همراه خود دارد خود را تقویت میکند تا بتواند در جهان گوشی های هوشمند باقی بماند .

ما هنوز نمیدانیم که شرکت اچ تی سی چه زمانی میخواهد از این گوشی هوشمند خود که به تکنولوژی ۵G مجهز است رونمایی کند اما این احتمال میرود که شرکت اچ تی اس از گوشی هوشمند جدید خود یعنی HTC U12 قبل از فرارسیدن بهار رونمایی کند.

 

 

دیگران خوانده اند :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.