همیار مجازی

پیش فروش سکه در شعب منتخب بانک ملی ایران آغاز شد | Pre Sales coins

پیش فروش سکه در شعب منتخب بانک ملی ایران آغاز شد

پیش فروش سکه بانک ملی

به گزارش از بانک ملی ایران طرح پیش فروش سکه بانک ملی با هدف پوشش تقاضای مصرفی خانوارها و تقاضای سرمایه گذاری، از امروز در یک هزار و ۱۳۱ شعبه بانک ملی ایران آغاز شد و متقاضیان میتوانند نصبت به نیاز خود سکه سفارش دهند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سکه های یک بهار آزادی منقش به تصویر حضرت امام خمینی (ره) که توسط بانک مرکزی ضرب شده است، در این طرح به متقاضیان فروخته خواهد شد که تمامی  افراد بالای ۱۸ سال می توانند به هر تعداد، سکه پیش خرید کنند که سکه های خریداری شده زیر قیمت بازار خواهد بود.

پیش فروش سکه بانک ملی

سکه ها در دو سررسید شش ماهه و یک ساله به متقاضیان تحویل خواهد شد.ودیعه دریافتی برای هر قطعه سکه ۱۰ میلیون ریال است و مابه التفاوت قیمت آن در زمان تحویل دریافت خواهد شد. برای سکه های تحویلی در سررسید شش ماهه ۴ درصد و برای سکه های تحویلی در سررسید یک ساله ۹ درصد تخفیف از قیمت روز تحویل در نظر گرفته شده و مالیات بر ارزش افزوده نیز از آنها دریافت نمی شود. که متقاضیان میتوانند از تاریخ ۱۵ بهمن سال ۹۶ نصبت به نیاز خود سکه سفارش دهند.

خریداران، برای تحویل سکه های پیش خرید شده در زمان سررسید فقط می توانند به شعبه های بانک ملی که عملیات پیش خرید در آن انجام شده مراجعه کنند.

 

دیگران خوانده اند :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • پیش فروش سکه در شعب منتخب بانک ملی ایران آغاز شد | Pre Sales coins