همیار مجازی

قیمت دلار در مرز ۵ هزار تومان | One dollar is 5000 toman

اگر شما حتی ماهی دو ملیون تومان درآمد داشته باشی در واقع ۴۰۰ دلار درآمد داری ؛ یعنی کمتر از یک بیکار در آمریکا. حقوق بیکار در آمریکا ماهیانه ۵۰۰ دلار است!

 one dollar = 5000 toman

 

قیمت دلار

 

روزنامه شرق: دولت تا امروز هم به‌سختی جلوی افزایش قیمت دلار را گرفته بود و فشار مضاعفی را برای این موضوع متحمل شده بود و این مسئله مربوط به پیش از آغاز اتفاقات اخیر بوده است. دلیل افزایش قیمت دلار این است که متأسفانه تراز تجاری غیرنفتی و تراز سرمایه‌ای در کشور ما دچار کسری است.

در طول این سالیان هرگز صادرات غیرنفتی ما از واردات پیشی نگرفته است و تنها سال گذشته با برخی اما و اگرها به برابری رسیده بود.

 

قیمت امروز دلار

امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن در ساعت ۱۲:۰۰ قیمت دلار حدود ۴٫۸۲۵٫۰۰۰ تومان است!

 

مشکلات نوسانات دلار

نوسانات dollar زیان زیادی به دولت ، شرکت ها و سرمایه  گذاران متحمل میکند.شرکت های که از خارج ایران با دلار روز جنس میخرند ، به دلیل نوسانات دلار و افزایش نجومی قیمت آن در هنگام فروش به ضررهای غیر قابل باور میرسند.

 

dollar

 

اگر دلار از نوسان دور بود و در یک قیمت ثابت میماند ( حتی اگر یک dollar شش هزار تومان باشد ) تنها نکته ی مثبتی که داشت این بود که اجناس وارداتی به ایران با یک دلار ثابت خریداری شده و بازگشت پول به شرکت های خارجی با همان دلار بود.پس موجب زیان نمیشد.

اما متاسفانه از چند ماه پیش تقریبا در ازای ۱۰۰ تومان افزایش قیمت دلار ۱۰ تومان کاهش داشته ایم و هر روز شاهد بالا رفتن نمودار دلار هستیم.

امیدواریم دولت راه چاره ای بیندیشد و اینهمه گرانی و نابسامانی ایجاد شده از قیمت دلار را ببیند و بیشتر از مردم به خصوص مردم فقیر زیر فشار نباشند.

 

قیمت دلار

 

همچنین ببینید …

پیش فروش سکه در شعب منتخب بانک ملی ایران آغاز شد | Pre Sales coins

آیا قوانین سخت گیرانه کشور ها از افزایش قیمت بیت کویین جلوگیری کرده است ؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • قیمت دلار در مرز ۵ هزار تومان | One dollar is 5000 toman