همیار مجازی

قابلیت Regram (بازنشر) به اینستاگرام اضافه خواهد شد

اضافه شدن قابلیت Regram به اینستاگرام در آینده ای نزدیک

اینستاگرام تایید کرده است که این قابلیت را به زودی برای کاربران خود منتشر خواهد کرد.

 

قابلیت بازنشر (Regram) چیست؟

این قابلیت به کاربران اجازه می دهد که پست های دیگر کاربران را از طریق گزینه ای به استوری (Story) خود اضافه نمایند. این قابلیت هنوز برای تعدادی محدود از کاربران به صورت ازمایشی فعال می باشد و اینستاگرامم قصد دارد پس از مراحا ازمایشی این ویژگی جدید را برای عموم کاربران منتشر نماید. کسانی که این گزینه برایشان فعال می باشد، می توانند هر پستی را که بخواهند و با انتخاب گزینه به اشتراک گذاری و سپس انتخاب “Add post to your story” آن پست را به استوری خود اضافه نمایند.قابلیت Regram در اینستاگرام

اگر شما نخواهید دیگر کاربران پست های شما را به استوری خود اضافه نمایند، می توانید این قابلیت را برای آن ها با رفتن به تنظیمات و بخش Story Settings و سپس غیر فعال کردن گزینه “Allow Resharing to Stories” خاموش نمایید.

قابلیت Regram

یکی از توسعه دهندگان اینستاگرام با انتشار یک توییت در باره ی این قابلیت جدید کمی بیشتر توضیح داده است. به گفته ی وی با اضافه کردن یک پس به استوری خود، شما آن را شخصی سازی نمایید. شما به راحتی می توانید آن را بچرخانید، ابعاد آن را تغییر دهید و … . البته ناگفته نماند این تنها به روزی  رسانی اخیر اینستاگرام برای استوری هایش نمی باشد. اینستاگرام تا این چند وقت اخیر قابلیت های همچون حالت تایپ، اضافه کردن تصاویر متحرک را نیز اضافه کرده است. حالا اینستاگرام با قابلیتی جدید بر می گردد، که کاربران را از سکرین شات گرفتن پست ها و سپس اضافه کردن آن ها به استوری نجات می دهد.

 

بیشتر بخوانید:

اسنپ چت رقیب اینستاگرام و فیسبوک

چطور تصاویر متحرک را در اینستاگرام ارسال کنیم ؟

تماس تصویری احتمالا به اینستاگرام اضافه خواهد شد!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.