همیار مجازی

بهترین برنامه های ویرایش ویدیو در اندروید + لینک دانلود

بهترین برنامه ویرایش ویدیو:

ویرایش کردن ویدیو در گوشی یک کار سخت است و بهینه سازی این برنامه ها برای اندروید هم سخت است، اما در صورتی که دسترسی به سیستم نداشته باشید استفاده کردن از تلفن همراه تا حدودی می تواند کارساز باشد. در این پست بهترین برنامه های ویرایش ویدیو اندروید را قرار داده ایم که هرکدام به نوبه ی خود بهترین برانامه های ویرایش ویدیو هستند. همچنین برای هر برنامه لینک دانلود از گوگل پلی را قرار داده ایم.

 

 

۱) برنامه ویرایش ویدیو ActionDirector Video Editor

 

برنامه ویرایش ویدیو

 

Action Director یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش ویدئو در کامپیوتر است. این برنامه در Android نیز موجود است. شما می توانید کلیپ ها را وارد کنید، آنها را ویرایش کنید و ویدیو را رندر کنید. شما می توانید چیزهایی مانند اضافه کردن موسیقی خود، تر و تمیز کردن ویدئو، اضافه کردن متن، کار کردن با حرکت آهسته و غیره انجام دهید. این یکی از چند برنامه ویرایشگر ویدئو است که از ۴K ویدیو پشتیبانی می کند. با این وجود، باید بررسی کنید و ببینید آیا دستگاه شما از ۴K پشتیبانی میکند یا خیر.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۲) برنامه ویرایش ویدیو Adobe Premiere Clip

 

برنامه ویرایش ویدیو

برنامه Adobe Premiere Clip یکی از کارآمد ترین برنامه های ویرایشگر ویدیو است. این برنامه ویژگی های زیادی دارد ازجمله توانایی درست کردن فیلم خودکار با استفاده از تصاویر و ویدیو های خود هنگامی که نمیخاوهید دستی خودتان افکت و ویرایش انجام دهید. واگر میخواهید خودتان فیلم را درست کنید می توانید ویدیو خود را به صورت دستی با استفاده از ابزارهای مختلف، جلوه های ویژه و موسیقی ویرایش کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۳) برنامه ویرایش ویدیو FilmoraGo – Free Video Editor

 

برنامه ویرایش ویدیو

FilmoraGo یک برنامه ویرایش ویدیو است که توسط Wondershare درست شده است. شما براحتی میتوانید با این برنامه با استفاده از عکس ها و آهنگ های خود فیلم تولید کنید. همچنین می توانید ویدیو های خود را نیز ویرایش کنید. در این برنامه قسمت هایی وجود دارد که باید خریداری کنید، با خریدن این قسمت ها برنامه کامل میشود.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۴) برنامه ویرایش ویدیو Funimate: Video Editor Effects

برنامه ویرایش ویدیو

برنامه ویرایش ویدیو Funimate یکی از برنامه های ویرایشگر ویدیو است که محبوب است اما زیاد قدرتمند نیست. این برنامه برای تولید کردن فیلم های کوتاه که زیاد جزئیات ندارند خوب است. در این برنام ۱۵ نوع فیلتر وجود دارد که براحتی میتوانید آن را اجرا و استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۵) برنامه ویرایش ویدیو KineMaster

برنامه ویرایش ویدیو

 

KineMaster یکی از قدرتمند ترین برنامه های ویرایشگر ویدئویی در دسترس است. این برنامه مخصوص افرادی است ک کارشان تولید فیلم است. این برنامه شامل چند لایه است، لایه های ویدیو، تصویر و افکت است. علاوه بر این، فیلترهای صوتی، با این حال، این خیلی نزدیکتر از بسیاری از رقبای دیگر است. ما این را برای تولیید فیلم باکیفیت  توصیه می کنیم (برای چیزهایی مانند یوتیوب). شما می توانید آن را به صورت رایگان در حالت آزمایشی برای مدتی استفاده کنید. با این حال، شما باید ۴٫۹۹ دلار در هر ماه اشتراک برای همه قسمت ها پرداخت کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۶) برنامه ویرایش ویدیو Movie Maker Filmmaker YouTube & Instagram

برنامه ویرایش ویدیو

برنامه Movie Maker Filmmaker بهترین برنامه ویرایشگر است. این برنامه به طور کلی رایگان است و تبلیغات در آن وجود ندارد. شما در این برنامه قادر به برش و تنظیم مجدد فیلم های خود می باشید. قابلیت های جالب این برنامه یکی امکان تولید فیلتر های سفارشی خود است.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۷) برنامه ویرایش ویدیو PowerDirector

 

برنامه ویرایش ویدیو

 

برنامه PowerDirector یکی از جامع ترین نرم افزار های ویرایشگر ویدیو است. این برنامه ویژگی های متنوع ماندد ابزار ویرایش سریع، جلوه های گوناگون، حرکت آهسته و ابزار های دیگر است. رابط کاربری این برنامه نسبتا آسان است و افراد مبتدی هم می توانند براحتی از آن استفاده کنند. این برنامه رایگان است و برای دست یافتن به تمامی اجزا این برنامه باید آن را خریداری کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۸) برنامه ویرایش ویدیو Quik

برنامه ویرایش ویدیو

برنامه Quik یک نسل جدید از برنامه های ویرایشگر است اگر شما به یک برنامه ساده نیاز دارید یک انتخاب مناسب است. یکی از قابلیت های این برنامه این است که می توانید تا ۵۰ عکس به برنامه بدهید و برنامه آن را تبدیل به فیلم کند. این برنامه زیاد قدرتمند نیست و برنامه های Adobe Premiere Clip و PowerDirector از این برنامه بهتر هستند.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۹) برنامه ویرایش ویدیو VivaVideo

 

برنامه ویرایش ویدیو

 

برنامه VivaVideo یکی از برنامه های ویرایش ویدیویی فوق العاده محبوب است. این برنامه برای تولید ویدیو های کوتاه برای شبکه های اجتماعی است. این برنامه از حرکت آهسته نیز پشتیبانی میکندو این برنامه دارای بیش از ۲۰۰ فیلتر ویدیو است و دارای امکانات دیگری همچون نوشتن متن بر روی فیلم و پشتیبانی از سریع و آهسته حرکت کردن است. در این برنامه محدودیت هایی وجود دارد که باید برای از بین بردن آن ها باید برنامه را خریداری کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

۱۰) برنامه وبرایش ویدیو VideoShow Video Editor

 

برنامه ویرایش ویدیو

 

VideoShow Video Editor یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش ویدئو است. این یک ویرایشگر ویدئویی ساده است که اضافه کردن موسیقی در این برنامه امکان دارد. شما همچنین می توانید با استفاده از ویژگی هایی مانند توانایی اضافه کردن emoji و متن به فیلم ها و انواع جلوه های ویدئویی برای ایجاد فیلم های سرگرم کننده تولید کنید. این برنامه برای شبکه های همانند فیس بوک، توییتر عالی است، اما برای تولید فیلم های بزرگتر آنقدر قدرتمند نیست. تمامی امکانات این برنامه رایگان نیست و برای دست یافتن به تمامی قسمت ها باید آن را خریداری کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

 

بیشتر بخوانید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.