همیار مجازی

آیا میتوانیم به بیت کوین اعتماد کنیم ؟ | ?Can you trust Bitcoin

آیا میتوانیم به بیت کوین اعتماد کنیم  ؟ و این ارز دیجیتال را خریداری نماییم؟

آیا میتوانیم به بیت کوین اعتماد کنیم ؟

بیت کوین با کاهش اعتبار و اعتماد رو به رو است ،زیرا جدیدا کشور های آلمان و فرانسه نیز این ارز دیجیتال را سرکوب کردند . و این سوال پیش می آید که آیا میتوانیم به بیت کوین اعتماد کنیم؟

بیت کوین با سرکوب بیشتری در اروپا مواجه است

بانک داران ارشد و وزیران امور مالی فرانسه و آلمان با بیت کوین مخالفند و خرید بورس اوراق بهادار با این ارز را سرکوب میکنند و مخالف این خرید هستند. اروپایی ها به همتاهای گرجستانی خود نامه ای نوشتند که در طی این نامه به همتاهای خود گفته اند : بیت کوین این ارز دیجیتال میتواند خطرات مهم و جدی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.  همچنین در این نامه آمده است که نشانه ها و پتانسیل بیت کوین برای نوآوری مالی نباید باقی بماند زیرا کسانی هستند که از این ارز دیجیتال بدترین استفاده ها را می کنند.

چرا جامعه جهانی از بیت کوین پشتیبانی نمیکند ؟

کشورهای فرانسه و آلمان قبلا اقدامات قانونی نظارتی در مورد ارزهای مجازی یا #همان ارز-دیجیتال در زمینه مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تامین مالی تروریسم انجام داده اند و همچنین اتحادیه اروپا در همین جهت قدم بر میدارد .و ظاهرا بیت کوین گزینه مناسبی برای فعالیت های تروریستی و جنایی است چون ردیابی ان تقریبا غیر ممکن است ومیتوان از این ارز دیجیتال در پروژه های مخرب استفاده کرد بدون انکه قابل ردیابی باشد.

با این حال برای اقدام کار آمد ذر برابر ارز های دیجیتال رمز نگاری شده که در فعالیت های جنایی و تروریستی مورد استفاده قرار میگیرند نیازمند تلاش های بین المللی است و همچنین جامعه بین المللی نیز باید در این راستا باهم همانگ باشند .

 

مطالب مرتبط :

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • آیا میتوانیم به بیت کوین اعتماد کنیم ؟ | ?Can you trust Bitcoin