همیار مجازی

بازی Fortnite Battle Royale | یک بازی با بیش از سه میلیون کاربر آنلاین همزمان

Fortnite Battle Royale

 

 

بازی furtnite

بازی furtnite مدت ۶ سال است که توسط شرکت Cliff Bleszinski ساخته شده است که در آن زمان هنوز در Epic کار می کرد. این بازی در ادامه ی بازی های سری Gears of War است که به عنوان یکی از موفقیت آمیزترین سری بازیهای Epic Games مطرح شده است. این بازی بسیار محبوب به صورت رایگان عرضه شده است. نقطه ی انفجار محبوبیت این بازی در حالت Battle Royale است که تا حدودی متشابه با میدان های Battleground PlayerUnknown PUBG است.

 

Fortnite Battle Royale

 

توضیح بازی

Fortnite  چیست؟

نسل بشریت تقریبا تمام شده است. شما بخشی از ۲ درصدی هستید که باقی مانده اند و با طوفان های غول آسا مواجه هستید که موجودات زامبی را ایجاد می کنند (ما به آنها زامبی میگوییم اما آنها به طور فنی Husks نامیده می شوند) و در صدد نابودی بشر هستند. بازماندگان هم اکنون با هم کار می کنند تا از زامبی ها، با ساختن پایگاه ها جان خود را نجات دهند و زامبی ها را بکشند.

با مواد معدنی، یا از منابع طبیعی در جهان و یا با جدا کردن ساختمان هایی که زمانی بشریت را در آن قرار داشت ، می توانید منابع را برای ساختن سازه ها در طول روز به دست آورید و از زامبی ها در طول شب به دست بیاورید. با گذشت زمان، می توانید مأموریت ها را به سطح بالا برده و تکمیل کنید تا مهارت و پاداش بیشتری کسب کنید. همچنین رویدادهای زمان محدود مانند Survive The Storm، با چالش های بیشتر و پاداش برای بازیکنان ماهر و سطح بالا وجود دارد.

 

Fortnite Battle Royale

 

Fortnite Battle Royale چیست؟

بازی بر روی مفهوم اصلی Battle Royale از محبوبیت فیلم ژاپنی Battle Royale (بر اساس کتابی با همان نام توسط Koushun Takami) ساخته شده است که در آن ۱۰۰ بازیکن در برابر یکدیگر در یک جزیره بزرگ به رقابت میپردازند و به آنها یک چتر نجات  ( glide ) داده میشود آخرین شخص ایستاده برنده است، و بازیکنان باید با سلاح های خود یکدیگر را در حالی که دائما به سمت یک منطقه امن حرکت می کنند، بکشند. برنده یک چتر دریافت می کند، که در هنگام شروع مسابقه به جای گلایدر استفاده می شود.

این بازی از محبوبیت Battlegrounds PlayerUnknown می آید و شباهت زیادی به این بازی دارد، بنابراین اگر شما PUBG را بازی کرده باشید ، احتمالا Fornite Battle Royale را خیلی زود یاد میگیرید. Fortnite Battle Royale ، بر خلاف بازی Fortnite Base ، در حال حاضر رایگان است.

 

Fortnite Battle Royale

 

چگونه بازی Fortnite Battle Royale را دانلود کنیم ؟

Fortnite Battle Royale برای کامپیوتر

دانلود Fortnite Battle Royale روی کامپیوتر ، بسیار ساده است. فقط به وب سایت رسمی بروید ( کلیک کنید ) و ثبت نام کنید یا با حساب بازی Epic Games وارد شوید، و بازی را دانلود  کنید. این بازی از طریق Steam در دسترس نیست.

 

Fortnite Battle Royale

 

Fortnite Battle Royale برای PlayStation 4

برای بازیکنان PS4 ، به فروشگاه PlayStation Store بروید و به Fortnite Battle Royale بروید که رایگان است. از آنجا، آن را به سبد خود اضافه کنید، خرید را تأیید کنید و دریافت کنید! شما همچنین می توانید از رایانه خود، در نسخه وب PlayStation Store  ( کلیک کنید ) دانلود را انجام دهید.

 

Fortnite Battle Royale برای Xbox One

مانند PS4 ، شما باید برای Fortnite Battle Royale در فروشگاه جستجو کنید.  شما همچنین می توانید این کار را در مرورگر خود انجام دهید. ( کلیک کنید )

 

Fortnite Battle Royale

 

 

 

همچنین ببینید…

بهترین بازی های ماشین سواری اندروید | best racing games for Android

جدیدترین نسخه ی خدای جنگ برای GOD OF WAR PS4 PREVIEW | PS4

نسخه ی بعدی بازی Call of Duty با نام Black Ops 4 در ۲۰۱۸

بازی جی تی آی ۶ – معرفی و بررسی | GTA 6 Introduction

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • دنیای بازی
  • بازی Fortnite Battle Royale | یک بازی با بیش از سه میلیون کاربر آنلاین همزمان