همیار مجازی

به روزرسانی اموجی های سامسونگ : اضافه شدن چندین اموجی جدید

اموجی های سامسونگ به روزرسانی شدند !

طبق اخبار اخیر که توسط شرکت سامسونگ منتشر شده است، اموجی گوشی های همراه این شرکت به روزرسانی شده اند.

اموجی های جدید سامسونگ

اموجی های سامسونگ چه تغییری کرده اند؟

اگر شما یکی از تلفن همراه های شرکت سامسونگ داشته باشید، پس حتما این موضوع را می دانید که گوشی های شرکت سامسونگ دارای اموجی های متفاوتی با سایر شرکت های دیگر هستند. سامسونگ حتما به دلیل نارضایتی کاربرانش، اقدام به به روزرسانی این اموجی ها کرده است. پیش از این اموجی های سامسونگ تا حدی زاویه دار به سمت راست بودند ولی در این آپدیت جدید اموجی ها همانند اموجی های شرکت های دیگر، زاویه دار نبوده و به صورت مستقیم به روبه رو طراحی شده اند. حالا اموجی های جدید سامسونگ شباهت بیشتری با سایر شرکت ها دارند و می توانند مفهوم خود را به خوبی انتقال دهند.

همچنین شرکت سامسونگ اموجی های دیگری همچون اموجی با عینک تک لنزی، اموجی با چشم های ستاره ای، اموجی با سر در حال منفجر شدن و … نیز اضافه نموده است، شما می توانید در پایان مطلب این اموجی های جدید را ببینید.

اموجی سامسونگ

چگونه اموجی های سامسونگ را به روزرسانی کنیم؟

این اموجی ها در رابط کابری جدید با نام سامسونگ اکسپرینس ۹٫۰ (Samsung Experience 9.0) قرار دارند. سامسونگ اکسپرینس ۹٫۰ بخشی از نسخه ی جدید سیستم عامل اندروید، می باشد و شما می توانید با به روزرسانی سیستم عامل خود به اندروید ۸ (اوریو) به این اموجی ها جدید و فوق العاده دسترسی پیدا کنید.

به روزرسانی اموجی های سامسونگ

اموجی های جدید سامسونگ:

در اینجا شما می توانید اموجی های جدید سامسونگ و همچنین تغییرات آنها با اموجی ها پیشین را نیز می توانید مشاهده نمایید. این مقایسه بین دو رابط کاربری شرکت سامسونگ یعنی Samsung Experience 9.0 و Samsung Experience 8.5 می باشد. امیدوارم از اموجی های جدید این شرکت لذت ببرید.

اموجی اموجی اموجی اموجی اموجی اموجی اموجی اموجی اموجی

شما همچنین می توانید تمامی اموجی ها را در لینک زیر مشاهده نمایید.

 

بیشتر بخوانید:

اضافه شدن اموجی ها، بیش از ۱۵۰ عدد به پیام رسان ها در ۲۰۱۸

گلکسی اس ۹ از استیکرهای سه بعدی پشتیبانی می کند؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • به روزرسانی اموجی های سامسونگ : اضافه شدن چندین اموجی جدید