همیار مجازی

قابلیت جدید اینستاگرام : چه کسانی از استوری شما، اسکرین شات گرفته اند!

اسکرین شات گرفتن از استوری

این قابلیت جدید هنوز در حال ازمایش می باشد، ممکن است در آینده این قابلیت برای تمامی کاربران فعال گردد.

اسکرین شات از استوری

قابلیت هشدار اسکرین شات از استوری چگونه خواهد بود؟

تا حالا شده در اینستاگرام خود، یک استوری بزارید و بخواهید بفهمید که چه کسانی از استوری شما اسکرین شات گرفته اند. این قابلیت جدید اینستاگرام این کار برای شما در قالب یک پیام هشدار دهنده انجام خواهد داد. هنگامی که یک کاربر از استوری شما اسکرین شات بگیرد، اینستاگرام یک نوتیفیکیشن برای شما ارسال خواهد کرد که کاربر فلان از استوری شما اسکرین شات گرفته است.

اسگرین شات گرفتن از استوری

همچنین در کنار نوتیفیکیشن هشدار دهنده، شما می توانید آن دسته از کاربران، که اسکرین شات از استوری شما گرفته اند، در لیست کسانی که از استوری شما دیدن کرده اند ببینید. در جلوی نام کسانی که از استوری شما اسکرین گرفته اند، یک آیکون قرار می گیرد. در تصویر زیر می توانید به خوبی مشاهده کنید که چگونه مشخص می شوند.

اسکرین گرفتن از استوری اینستا

البته این ویژگی جدید اینستاگرام فعلا برای عموم کاربران فعال نمی باشد و تنها افراد کمی به این قابلیت دسترسی دارند. این قابلیت هنوز در مرحله ازمایشی بوده و انتظار می رود که تا چند هفته ی آینده برای عموم کاربران فعال گردد.

 

چگونه از استوری های اینستاگرام اسکرین شات بگیریم، بدون اینکه طرف متوجه شود؟

اگر شما جزء آن دسته از کسانی می باشید که به اسکرین گرفتن از استوری دیگران علاقه مندید، باید گفت یک راه حل ساده وجود دارد. شما می توانید به راحتی بدون اینکه صاحب استوری متوجه شود از استوریش اسکرین بگیرید، این کار با روشن کردن حالت هواپیما (Airplane) صورت می گیرد و بعد از فعال کردن آن با خیال راحت عکس بگیرید. روش دیگری هم وجود دارد که آن هم استفاده از نسخه ی وب اینستاگرام می باشد.

Airplane

 

بیشتر بخوانید:

اسنپ چت رقیب اینستاگرام و فیسبوک

آموزش کاهش مصرف اینترنت در اینستاگرام

چطور تصاویر متحرک را در اینستاگرام ارسال کنیم ؟

تماس تصویری احتمالا به اینستاگرام اضافه خواهد شد!

قابلیت Regram (بازنشر) به اینستاگرام اضافه خواهد شد

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.