همیار مجازی

نرم افزار همتا (رجیستری تلفن همراه) : برنامه ای برای استعلام اصالت دستگاه

با نسخه جدید اپلیکیشن همتا، استعلام اصالت، فعالسازی و انتقال مالکیت را به‌سادگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

طرح رجیستری

امروزه یکی از خبر های داغ موجود در کشورمان مروبط به رجیستری می باشد. طرح رجیستری در واقع برای جلوگیری از ورود قاچاق گوشی های تلفن همراه می باشد و همچنین که می دانید درصد یسیار زیادی از تلفن های همراه موجود در بازار، قاچاقی وارد می شوند. این طرح برای کلیه گوشی های تلفن همراه می باشد و فقط تلفن هایی فعال می گردند که از طریق گمرک ایران وارد کشور شوند و دیگر تلفن های همراه که اینگونه وارد کشور نشوند و به صورت قاچاق باشند از دسترس خارج می شوند.

نرم افزار همتا

برای خرید گوشی تلفن همراه چه کار باید کرد؟

پس از اجرایی طرح رجیستری باید کاربران نهایت احتیاط را انجام دهند که گوشی های قاچاق نخرند و فقط باید از نمایندگی های معتبر داخل کشورمان، گوشی موردنظر را تهیه نمایند.

رجیستری تلفن همراه برای گوشی های دست دوم و کارکرده:

تمامی کاربران گوشی های همراه نباید نگران باشند چرا که این طرح فقط برای تلفن های همراهی می باشد که بعد از این طرح فعال می گردند. گوشی های در حال کار و دست دوم بخاطر اینکه قبل از رجیستری روشن شده اند و مشمول این طرح نمی گردند.

رجیستری تلفن همراه

نکات لازم جهت خرید تلفن همراه:

شما باید قبل از خرید تلفن همراه جدید، اطمینان حاصل فرمایید که گوشی موردنظر در سامانه همتا ثبت می باشد. جهت اینکار شما می توانید کد IMEI را به سامانه پیامکی ۷۷۷۷ ارسال کرده یا کد دستوری #۷۷۷۷* را شماره گیری نمایید. اگر در انجام این فرایند با خطایی مواجه شدید و کد IMEI در سامانه ثبت نبود، باید تلفن همراه را به فروشنده پس داده و از یک جای معتبر خرید خود را انجام دهید.

موارد قابل توجه:

  1. تلفن همراه های دو سیم کارته دارای دو کد IMEI می باشند.
  2. حتما پس از خرید یک فاکتور رسمی با کد IMEI تلفن همراه خریداری شده از فروشنده دریافت کنید تا درصورت بروز مشکل گوشی خود را به او برگردانید.

کد IMEI

نرم افزار همتا:

نرم افزار همتا جهت انجام کلیه امور مربوط به این طرح ایجاد شده است. در نسخه جدید اپلیکیشن همتا، شما به راحتی می توانید امورات زیر را در کوتاه ترین زمان انجام دهید:

استعلام اصالت

فعالسازی

انتقال مالکیت

 

بیشتر بخوانید:

طرح رجیستری : چه گوشی‌هایی احتیاج به فعالسازی دارند؟

رجیستری گوشی های سامسونگ و هواوی تا پایان اسفند ماه سال جاری!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • معرفی و بررسی
  • نرم افزار همتا (رجیستری تلفن همراه) : برنامه ای برای استعلام اصالت دستگاه