همیار مجازی

امتحان اینترنت ۵G توسط هواوی – دستیابی به سرعت نجومی

۵G ، متصل یک راه فوق العاده به جهان 

 

اینترنت 5G

 

اینترنت ۵G

فن آوری های جدید در حال ظهور ، مانند IoT و Industry 4.0 ، ما را تشویق می کنند که در مورد یک آینده ی بسیار دقیق و یکپارچه ارتباط برقرار کنیم. رویاهایی برای آینده ای بهتر، فرصت های بی سابقه ای را برای صنعت تلفن همراه به ارمغان می آورد. نوآوری های فناوری، به ویژه نوآوری ۵G ، انتقال داده ها را چند برابر میکند.

به طور گسترده ای پیش بینی شده است که در آینده ای نزدیک شاهد تحقق تجربیات و برنامه های جدید مانند ماشین های بدون راننده ، جراحی راه دور ، واقعیت مجازی و سرگرمی های مبتنی بر VR خواهیم بود.

کن هو ، مدیر اجرایی Roating Huawei در سخنرانی اصلی کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ ( MWC ) در بارسلونا ، نظرات خود را در مورد ۵G با پاسخ به سه سوال کلیدی به اشتراک گذاشت: چرا ما ۵G نیاز داریم؟ ۵G چیست؟

 

اینترنت 5G

 

آزمایش اینترنت ۵G توسط هواوی

شرکت های بسیاری در حال آزمایش اینترنت ۵G هستند تا کاربران محصولات خود را به این شبکه ارتباطی متصل کنند. به تازگی اینترنت ۵G هواوی در کشور ایتالیا آزمایش شد و سرعت ۳ گیگابیت بر ثانیه را به ثبت رساند.

هواوی در روز پنج شنبه اعلام کرد آزمایشی مربوط به اینترنت ۵G را در کشور ایتالیا انجام داده است. اینترنت ۵G هواوی در این آزمایش توانست به حداکثر سرعت ۳ گیگابیت بر ثانیه دست یابد. برای دستیابی به این سرعت فوق العاده بالا، تجهیزات آزمایشی با پهنای باند ۱۰۰ مگاهرتز مورد استفاده قرار گرفت.

هواوی در تلاش برای راه اندازی اولین دکل مخابراتی ۵G خود در بهار سال جاری میلادی، به طور پیوسته در آزمایشات مربوط به شبکه ارتباطی ۵G شرکت می کند.

هواوی با رقابت با شرکت های بزرگ دیگر برای دستیابی سریعتر به ۵G تلاش میکند و به دستاوردهای مهمی دست می یابد.

 

همچنین ببینید…

مراسم MWC 2018

HUAWEI P20

زیباترین گوشی های سال

گالکسی نوت ۹

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.