همیار مجازی

گوگل سرویس Paypal و Wallet را با نام Google Pay ادغام می کند.

گوگل حساب Android Paypal و Google Wallet را با نام Google Pay ادغام می کند

 

Google Pay

 

paypal and google wallet

انجام پرداخت ها با paypal برای کاربران آندروید بسیار ساده  است. گوگل سرویس PayPal و Google Wallet را به یک سرویس به نام Google Pay ادغام می کند و برخی از ویژگی هایی را در مورد نحوه پرداخت پول دیجیتال در تلفن هوشمند اندرویدی شما و در اینترنت ارائه می دهد.

اگر شما هر دو Android Pay و Google Wallet را نصب کرده اید، به زودی یک آپدیت را برای هر دو برنامه به Google Pay و Google Pay Refer دریافت خواهید کرد. اگرچه ویژگی های Google Wallet – ارسال و دریافت پول با دوستان و خانواده – به زودی در برنامه Google Pay آپدیت خواهد شد ، همچنین سرویس Google Pay Refer برای افرادی که نمی خواهند از دیگر ویژگی های Google Pay استفاده کنند یا شاید به خاطر گوشی هوشمند خود ( کاربران iOS یا تلفن بدون ارتباط نزدیک یا همان NFC) مشکل دارند قابل دریافت خواهد بود.

 

Google Pay

 

 

تغییرات جدید android pay

به غیر از سازگاری با استانداردهای طراحی گوگل، در برنامه Google Pay از برنامه Android Pay تفاوت زیادی وجود ندارد. شما هنوز هم می توانید تمام کارت اعتباری و یا بدهی پشتیبانی شده خود را اضافه کنید و به ترمینال های بدون تماس برای پرداخت کالاها به تلفن خود ضربه بزنید. آنچه در برنامه جدید است لیستی از خرده فروشان پشتیبانی شده در نزدیکی است که براساس الگوهای خرید خود، سرپرستی می شود.

اما android pay فقط کاربران را مجاز به پرداخت در فروشگاه نمی کند، شما می توانید از آن به صورت آنلاین استفاده کنید. شما می توانید با لمس یک دکمه در گوشی خود از مرورگر گوگل کروم خریداری کنید. هر اطلاعات کارتی که در Google Pay ذخیره می کنید در همه دستگاه های شما در دسترس خواهد بود، بنابراین شما نیازی به طور مداوم به کارت برای برنامه های مختلف ندارید.

 

Google Pay

 

اتصال به بانک

علاوه بر کار با خرده فروشان، گوگل با بانک ها کار کرده است تا انتقال به Google Pay فوق العاده ساده انجام شود. در حال حاضر اگر شما یک مشتری بانک مرکزی آمریکا هستید، می توانید Google Pay را در برنامه Bank of America خود تنظیم کنید. در حالی که این ویژگی محدود به بانک مرکزی آمریکا و چندین بانک شریک دیگر است، انتظار داریم که در آینده نزدیک در سراسر دنیا گسترش بیشتری یابد.

 

Google Pay

پیروی از اپل

گوگل در نهایت مانند اپل عمل کرده است ، با جمع آوری تمام راه حل های پرداختش به یک پلت فرم واحد. مانند Google Pay، Apple Pay به کاربران اجازه می دهد تا پرداخت ها را در تمام دستگاه های Apple انجام دهند و همچنین با تعدادی از برنامه های شخص ثالث نیز کار می کند.

 

Android Pay در بسیاری از دستگاه های اندرویدی پیش نصب شده است و افزایشی که در Google Pay به حساب می آید به معامله گران می پردازد، بدین معنی است که صاحبان گوشی های هوشمند اندرویدی، زمان ارسال و دریافت پول را در گوشی های هوشمند خود آسان تر می کنند.

 

 

همچنین ببینید…

گوگل با معرفی اپلیکیشن ANDROID MESSAGES به رقابت با آی مسج اپل رفت

گوگل ۷۰۰ هزار برنامه مخرب ۲۰۱۷ را شناسایی کرد

در مراسم توسعه دهندگان گوگل منتظر معرفی چه محصولاتی باشیم

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.