همیار مجازی

اضافه شدن ریستارت به گوشی های آیفون در IOS 11

ریستارت کردن آیفون:

تا قبل از منتشر شدن ای او اس ۱۱ گزینه برای ریستارت کردن در آیفون وجود نداشت. در نسخه های قبلی ای او اس برای ریستات کردن آیفون خود باید ابتدا دکمه روشن خاموش را نگه میداشتید و صبر میکردید تا گوشی خاموش میشد و سپس باید دوباره دکمه خاموش روشن را نگه میداشتید تا گوشی روشن میشد، در واقع این به معنی ریستارت کردن نیست و خوشبختانه اپل در سیستم عامل جدید این گزینه را اضافه کرده است. شما هنگامی که گوشی تان در حال هنگ کردن است با ریستارت کردن گوشی می توانید گوشی را سریع تر کنید. در گوشی های اندرویدی همیشه این گزینه موجود بوده است.

 

شما در این پست بطور کامل توضیح داده شده است که چگونه میتوان آیفون را ریستارت کرد. باما باشید..

 

قدم اول:

ابتدا در منوی برنامه ها تنظیمات (Settigs) را انتخاب کنید، بعد از آن بر روی General کلیک کنید سپس بر روی Accessibiliy کلیک کنید و در صفحه ی باز شده AssistiveTouch را بر روی On /روشن بگذارید.

 

ریستارتریستارتریستارتریستارت

 

هنگامی که شما این گزینه را فعال کنید یک علامت روی منوی شما ظاهر میشود که کاربرد های زیادی دارد ازجمله: استفاده از آن بجای استفاده از کلید هوم، زیاد و کم کردن صدا، اسکرین شات، رفتن به کنترل سنتر، siri و…

برای ریستارت کردن باید ابتدا آن گزینه را لمس کنید در منوی باز شده Device را انتخاب کنید و سپس More را انتخاب کنید و در صفحه باز شده گزینه Restart را لمس کنید سپس بعد از این مراحل یک اخطار ظاهر میشود که باید دوباره Restart را لمس کنید. به این صورت گوشی شما ریستارت میشود.

 

ریستارتریستارتریستارتریستارت

بیشتر بخوانید:

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.