همیار مجازی

زیبا ترین خودروهای ۲۰۱۸ جهان | most Beautiful Cars 2018

زیبا ترین خودروهای ۲۰۱۸ جهان

ما در اینجا قصد داریم تا تعدادی از زیباترین خودرو های جهان را به شما معرفی کنیم در این معرفی تنها ظاهر ماشین مد نظر نبوده بلکه کارایی و امکانات ماشین نیز در نظر گرفته شده است.

۱٫ Jaguar F-type Coupe

زیبا ترین خودروهای 2018

جگوار کوپه نوع F جزء زیبا ترین خودروهای ۲۰۱۸ جهان محسوب میشود ،این خودرو دارای بدنه ای عضله ای مانند است ،واقعا زمانی که این خودرو را میبیند شگفت زده میشود و ظاهرا این خودروی قدرتمند لوکس کوپه مخصوص زوج های ساخته شده است که میخواهند سرعت و قدرت را در کنار هم احساس کنند.

مهندسان تمام تلاش خود را کرده اند که ماشین جذابو قدرتمندی بسازند و نتیجه این کارشان را میبینیم که واقعا جگوار کوپه از نوع اف واقعا یک شاهکار است.

 

۲٫ Ferrari 458 Italia

زیبا ترین خودروهای 2018

فراری ۴۵۸ ایتالیا واقعا یک ماشین دوس داشتنی است زیرا دقیقا همان چیزی است که از فراری انتظار میرود که باشد باید ،شرکت فراری فناوری خودروهای مسابقه ای را به خوبی در این ماشین جذاب قرار داده است و فراری ۴۵۸ ایتالیا را به یک شاهکار خودرو سازی تبدیل کرده است .

این خودرو دارای بدن تهاجمی و تقریبا میتوان گفت دارای قیافه ای وحشی و خشن است ،زمانی که به موتور پرقدرت فراری ۴۵۸ نگاه میکنیم واقعا این را درک میکنیم که این خودرو جاده ها را میخورد و دقیقا دربرگیرنده توصیفش است.

 

۳٫ Mercedes-Benz S-class Coupe

تصاویر زیبا ترین خودروهای 2018

میتوان در حوضه خودروهای فوق لوکس به مدل کوپه S-class اشاره کرد ،این خودرو کوپه دارای بدنی کشیده شده است که از این خودروی لوکس یک ماشین جذاب میسازد و این خودرو دارای فضای داخلی بسیار مناسبی است و آلمانی ها ظاهرا این خودرو را برای کسایی ساخته اند که میخواهند متفاوت دیده شوند .

این خودرو با طراحی فوق لوکس خود و کارای هایی که دارد جزء زیبا ترین خودروهای ۲۰۱۸ جهان محسوب میشود.

 

۴٫ Aston Martin V8 Vantage

عکس زیبا ترین خودروهای 2018

خودروی استون مارتین با طراحی ظاهر کلاسیک خود و بدنه ای ورزشی که در ان نازک کاری و ظرافت زیادی بکار برده شده است جزء بهترین خودرو های سال ۲۰۱۸ محسوب میشود. این ماشین مخصوص ورزشکاران طراحی شده است و زمانی که شما سوار این ماشین میشوید سن شما دیگر نیست این ماشین شمارا یک فرد علاقه مند به ورزش نشان میدهد.

 

۵٫ Lamborghini Huracán LP610-4

زیبا ترین ماشین های 2018

بدانیم وقتی لامبورگینی هوراکان را میبینید برای مدتی مکس میکنید و دستان شما روی صفحه کلید قفل میکند این دقیقا همان چیزی است که هوراکان بخاطرش در این لیست قرار دارد ،هوراکان یک ماشین کاملا متفاوت از شرکت لامبورگینی است که جذابیت مخصوص خود را دارد بعضی ها میگویند این گاو همان گاو قبلی نیست بلکه زبرو زنگ تر و چابک تر است. این خودرو در کنار ظاهر لوکس و جذاب خود دارای موتور قدرتمند و کارایی های قراوانی است به همین خاطر جزء زیبا ترین خودروهای ۲۰۱۸ جهان محسوب میشود.

 

 

۶٫ Cadillac ELR

خودروی 2018

یک ماشین امروزی است و از مسیر سنتی کادیلاک ظاهرا بیرون امده است و این خودرو به لطف پیشرانه ای که در کابین قرار دارد و ظاهر اسپرت و سوپر لوکس خود توانسته است نظر مردم را جلب کند. زمانی که شما این ماشین را میخرید تنها یک ماشین نمیخرید بلکه در کنار این ماشین شما خود را ثروتمند ، باکلاس و خوش سلیقه نشان میدهد و این ماشین برای شما تقریبا نوعی شخصیت متفاوت ایجاد میکند.

 

 

دیگران خوانده اند:

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “زیبا ترین خودروهای ۲۰۱۸ جهان | most Beautiful Cars 2018

[…] زیبا ترین خودروهای ۲۰۱۸ جهان | most Beautiful Cars 2018 […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.