همیار مجازی

Spotify آمادگی خود را برای رقابت با اپل با ساخت محصولات جدید شروع کرد

Spotify آمادگی خود را برای رقابت با اپل با ساخت محصولات جدید شروع کرد

Spotify به تولید کننده محصولات سخت افزاری تبدیل شد

 

Spotify

 

 

Spotify تولید کننده ی جدید محصولات سخت افزاری

اسپوتیفای در حال کار بر روی یک پروژه ی محصولات سخت افزاری است و آماده شروع راه اندازی فرایند تولید است.

شرکت موسیقی Spotify در نظر دارد که در طول سال جاری یک رده سخت افزاری به نام Pebble Watch ، Amazon Echo و Snap Spectacles ایجاد کند.

یک آگهی که توسط یک مدیر ارشد اسپوتیفای در ماه آوریل منتشر شد، خواستار یک متخصص “در ضمینه ی سخت افزلری و نرم افزاری” شد و این باعث شد تا شایعاتی درست شود.

چند روز پیش چند آگهی های شغلی (که توسط سایت MusicAlly به نمایش گذاشته شده است) ارسال شده است، که به دنبال یک مدیر عملیاتی، “مدیر ارشد پروژه: تولید سخت افزار” و “مدیر پروژه: تولید سخت افزار و مهندسی” برای سخت افزار هستند. این آگهی ها بيان می کند که اسپوتیفای در حال راه اندازی اولین محصولات فیزیکی خود و ایجاد یک سازمان عملیاتی برای تولید، زنجیره عرضه، فروش و بازاریابی است.

Spotify

 

کاربردهای آینده ی اسپوتیفای

از لحاظ تاریخی، سرویس اسپوتیفای تا حد زیادی به شخص ثالث متکی است تا آن را برای کاربران فراهم کند. ویژگی Spotify Connect آن اجازه می دهد تا محصولاتی نظیر Amazon’s Echo، PS4 سونی و حتی اتومبیل های سری BMW 7 را به طور مستقیم از جریان ابرها منتقل کنند.

اما این نیز با فشار چند تولید کننده مواجه شده است که نمی خواهند قابلیت اتصال را به محصولاتشان اضافه کنند، مخصوصا اپل، که از پخش اصلی اسپوتیفای در HomePod یا Apple Watch پشتیبانی نمی کند. (کاربران Spotify هنوز هم می توانند با استفاده از این سرویس از طریق تلفن های خود از هر دو دستگاه استفاده کنند، اما قابلیت های محدودی دارند.)

 

Spotify

 

عدم وجود پشتیبانی Spotify در HomePod نقطه عطفی برای بسیاری از منتقدان بود. Spotify یکی از محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی در جهان است و حتی با اپل موزیک رقابت سختی دارد. به گفته وال استریت ژورنال، موسیقی اپل پیش بینی می شود که از اسپوتیفای در ماه ژوئن پیشی بگیرد، اما تنها در ایالات متحده است. با توجه به سایر نقاط جهان ، اسپوتیفای  در بسیاری از کشورها شماره یک است.

 

 

همچنین ببینید…

گوگل سرویس Paypal و Wallet را با نام Google Pay ادغام می کند.

بهترین حافظه SSD های سال ۲۰۱۸

بهترین گوشی ها با دوربین ۴K

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.