همیار مجازی

مشمول شدن برندهای هواوی، نوکیا، سونی و تکنو در طرح رجیستری!

طرح رجیستری:

در حالی که قرار است تمامی برندهای موجود مشمول طرح رجیستری شوند، امروز ۴ برند دیگر مشخص شدند و در روز های آتی به این طرح وارد خواهند شد. تمامی گوشی های هواوی، نوکیا، سونی و تکنو نیز مشمول این طرح شدند. از چهاردهم آذر ماه طرح رجیستری وارد فاز دوم خود شد و به طور رسمی مبارزه با گوشی های قاچاق را شروع نمود و تمامی دستگاه های این برند فقط باید از مبادی قانونی وارد کشور شوند. با گذشت چند هفته، برندهای همچون موتورولا، بلک بری و گوگل پیکسل نیز به این طرح اضافه شدند و همچنین در اواسط بهمن ماه بود که برند ال جی نیز مشمول این طرح گردید.

مشمول شدن 4 برند جدید

مشمول شدن ۴ برند جدید :

مهدی محبی با اشاره به ورود برند های جدید به طرح رجیستری گفت: قرار بر این بود تا تمامی برندهای بزرگ وارد طرح رجیستری موبایل شوند اما به منظور پیشگیری از مشکل در طرح، قرار بر این شد تا ۴ برند موبایل مطرح بازار تا پایان سال جاری یعنی همین اسفند ماه مشمول طرح شوند. وی همچنین افزود: برند بزرگ هوآوی که حدود ۲۵ درصد از سهم بازار ایران را دارد و نوکیا که اخیرا با چند مدل موبایل وارد بازار شده است در تاریخ ۱۹ اسفند ماه وارد طرح می‌شود. همچنین تلفن‌های همراه شرکت‌های تکنو و سونی از ۲۶ اسفند ماه وارد طرح خواهند شد.

تاریخ مشمول شدن هواوی و نوکیا:

  • روز شنبه ۱۹ اسفند ماه

تاریخ مشمول شدن سونی و تکنو:

  • روز شنبه ۲۶ اسفند ماه

مشمول شدن برندهای هواوی، نوکیا، سونی و تکنو

گوشی های تلفن همراه که دارای دو شکاف سیم کارت می باشند، قبل از اجرای طرح برای برند های مشمول باید یک سیم کارت برروی همه شکاف ها قرار دهند. شما می توانید با استفاده از یک سیم کارت همه شکاف ها را فعال نمایید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • مشمول شدن برندهای هواوی، نوکیا، سونی و تکنو در طرح رجیستری!