همیار مجازی

آخرین فاز طرح رجیستری و مشمول شدن گوشی های برند سامسونگ در سال آینده

رجیستری گوشی های سامسونگ :

پس از شروع این طرح، افراد زیادی در مورد اجرایی این طرح و چگونه پایان یافتن آن کنجکاو بودن، و حالا این طرح به بخش های پایانی خود رسیده است و تا به امروز به خوبی پیش رفته است و بیشتر برند های موجود در کشور را در بر گرفته است. البته طبق وعده وزیر ارتباطات باید تمامی برند های موجود تا پایان سال جاری مشمول این طرح می شدند ولی برند سامسونگ که بیشترین سهم گوشی های تلفن همراه را در کشور دارد، امسال وارد این طرح نخواهد شد و رجیستری گوشی های این برند به سال آینده موکول شد.

رجیستری گوشی های سامسونگ

دلایل به تاخیر افتادن رجیستری گوشی های سامسونگ:

با توجه به گفته های محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات کشورمان که در توییت خود اعلام کرده است: بر اساس گزارش دبیر کمیته طرح ثبت تلفن همراه، به دلیل سهم ۵۰ درصدی سامسونگ در بازار و لزوم تثبیت شرایط در روز های پایانی سال و جلوگیری از تاثیرات منفی بر مصرف کننده نهایی، اعمال طرح برای این نشان تجاری به بعد از تعطیلات نوروزی موکول شد.

البته ناگفته نماند دو مدل جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس که به تازگی رونمایی شدند پیش از ورود به کشور، مشمول این طرح گردیدند و در تاریخ ۸ اسفند ماه، رجیستری این دو مدل شروع خواهد شد. همچنین در روز های آینده برندهای هواوی، نوکیا، سونی و تکنو مشمول این طرح می شوند. رجیستری برند های هواوی و نوکیا در تاریخ ۱۹ اسفند ماه و برندهای سونی و تکنو نیز در تاریخ ۲۶ اسفند ماه شروع خواهد شد.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • آخرین فاز طرح رجیستری و مشمول شدن گوشی های برند سامسونگ در سال آینده