همیار مجازی

عینک های سه بعدی – معرفی بهترین عینک های سه بعدی | ۳D Glasses

عینک های سه بعدی

عینک های سه بعدی

 

امروزه میتوان در هر خانه ای تلویزیون سه بعدی و عینک های سه بعدی یافت ،هرچند که این تکنولوژی تازه اول راه است و جای بسیاری برای پیشرفت دارد. بهتر است بدانید که عینک های سه بعدی امروزه کاربرد های زیادی پیدا کرده اند و از عینک های ۳D مخصوصا در سینما و گیم نت ها استفاده میشود .

انواع عینک های سه بعدی

۱) عینک‌ سه بعدی اکتیو (Active)

اکتیو شاتر (Active shutter) مخصوصا در تلویزیون ها و بازی های کامپیوتری سه بعدی از این عینک سه بعدی استفاده میشود. در عینک‌های اکتیو دو تصویر مختلف برای هر چشم فرستاده میشود یعنی یک تصویر برای چشم چپ و تصویر دیگر برای چشم راست ارسال میشود که با فاصله زمانی بسیار کم پشت سر هم پخش می شوند.

در عینک‌های اکتیو در لحظه ای که تصویر مربوط به چشم چپ ارسال می شود صفحه ی جلوی چشم راست تیره می شود تا شخص با این چشم تصویر را نبیند و یا این کار بصورت برعکس برای چشم دیگر تکرار می شود. تیره شدن شیشه های عینک‌های اکتیو در سرعت بسیار بالا انجام می‌شود. عینک‌های اکتیو سه بعدی گران قیمت هستند و استفاده طولانی از آن ها کمی باعث سر درد می‌شود اما برای استفاده در محیط منزل و تجربه لذت دیدن تصاویر سه بعدی، گزینه بسیار مناسبی است.

۲) عینک سه بعدی پسیو ( Passive )

در این عینک‌ها سه بعدی هیچ گونه تکنولوژی خاصی بکار نرفته‌است ،تنها کاری که این تلق‌ها می‌کنند این است که به هر چشم یک تصویر مجزا ارسال می‌شود و قابلیت تشخیص مغز انسان گول می خورد و مغز انسان این دو تصویر را بر هم منطبق می‌کندو یک تصویر ۳ بعدی می‌سازد.

بزرگترین مزیت این عینک‌ها این است که الکترونیکی نیستند و نیاز به شارژ کردن ندارند و در عین حال بسیار سبک و ارزان هستند. در اکثر HDTVs‌ های سه بعدی چند عدد از عینک‌ها وجود دارد و همچنین امکان خرید آنها تنها با چند دلار امکان پذیر است .علاوه بر این، استفاده از این عینک راحت تر است چون نیاز به اتصال مادون قرمز یا بلوتوث ندارد.

 

ما امروز می خواهیم که ۷ عدد از بهترین عینک های سه بعدی اکتیو را به شما معرفی کنیم تا شما از تکنولوژی سه بعدی تجربه ای متفاوت داشته باشید ،حدود ۴۵ ساعت تحقیق و آزمایشات ویدیو روی عینک های سه بعدی انجام شده و از میان تمامی عینک های سه بعدی موجود ما ۷ عدد از آنها را انتخاب کرده ایم تا آنها را به شما معرفی نمایم .

۱) عینک سه بعدی سونی Sony TDG-BT500A

عینک سه بعدی

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید.


زمانی که شما قصد دارید یک جفت عینک سه بعدی اکتیو سونی TDG-BT500A بخرید باید هزینه بیشتری کنید یعنی تقریبا باید دو برابر نسبت به مدل های مشابه پول پرداخت کنید. اما زمانی که شما یک تلویزیون HDTV LED 55 اینچ سونی خریداری نمایید و در کنار این تلویزیون از عینک سه بعدی TDG-BT500A این شرکت استفاده کنید واقعا میگویید عینک TDG-BT500A ارزش خرید را داشت و بهایی که در مقابل ان پرداخته اید دیگر به چشمتان نمی آید.

مشخصات:

قیمت :۴۹٫۹۹ دلار

Brand:    Sony
Model:   TDG-BT500A
Weight: 1.6 ounces
Rating:   ۳٫۷ / ۵٫۰

ویژگی های کلیدی:

اگر به درستی و به اندازه استفاده شود برای چشم ضرر ندارد

فلیکر رایگان است

فقط با تلویزیون های شرکت سونی سازگار است

 

 

۲) عینک سه بعدی Sainsonic Zodiac

عینک سه بعدی Sainsonic Zodiac

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید.


میتوان گفت که Sajadonic Zodiac یکی از ارزان ترین عینک ای سه بعدی اکتیو موجود در بازار است که گزینه مناسبی است تا آن را تهیه نمایید و در کنار خانواده از دیدن فیلم  سه بعدی یا … لدت ببرید. عینک سه بعدی Sajadonic Zodiac  میتواند با هر بار شارژ از طریق کابل USB که سه ساعت به طول می انجامد تا ۵۰ ساعت زمان مشاهده را فراهم کند.

مشخصات:

قیمت: ۱۲٫۹۹ دلار

Brand:   SainSonic
Model:   ۶۰۶-۱۰-۱۰۰
Weight: 8 ounces
Rating:  ۴٫۰ / ۵٫۰

ویژگی های کلیدی:

قابل استفاده تا فاصله ی ۸ متر


باتری تا ۱۸۰ روز در حالت خواب دوام می آورد 


زیاد دوام نمی آورد (طول عمر کم)

 

 

۳) عینک سه بعدی ۳DHeaven Ultra-Clear HD

عینک 3D

 

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید.


عینک سه بعدی ۳DHeaven Ultra-Clear HD قابلیت شارژ شدن به صورت خودکار را دارد همچنین این عینک  طراحی شده است تا با تمام پروژکتورهای DLP-Link کار کنند، بنابراین شما می توانید این عینک سه بعدی را در کنار تلویزیون های سامسونگ، شارپ و …. استفاده نمایید و کیفیت بالا تکنولوژی سه بعدی را تجربه کنید.

مشخصات:

قیمت: ۱۷٫۹۵ دلار

Brand:  ۳DHeaven
Model:  OMEL-EZ-PN-6713814
Weight: 5.6 ounces
Rating:  ۴٫۰ / ۵٫۰

ویژگی های کلیدی:

خاموش شدن به صورت خودکار

قاب ضخیم و با دوام

مشکل همگام سازی

 

 

۴) عینک سه بعدی Panasonic Viera

عینک های 3D

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید.


اگر شما نیز در منزل تلویزیون سه بعدی دارید، عینک سه بعدی پاناسونیک Viera یک گزینه سبک وزن و سازگار با RF است و گزینه کاملا مناسبی است. درست است که شاید عینک سه بعدی Panasonic Viera جزء جدیدترین عینک های سه بعدی در بازار نباشند، اما میتواند با سیستم های جدیدتر با استفاده از انتقال بلوتوث کار کند کرد .

مشخصات:

قیمت: ۸۵٫۵۱ دلار

Brand: Panasonic
Model: TY-ER3D4MU
Weight: 4.8 ounces
Rating: 4.0 / 5.0

ویژگی های کلیدی:

شارژ سریع (در نیم ساعت به صورت کامل شارژ میشود)


راحت برای استفاده طولانی


پوشش لنز می تواند به مرور زمان خراب شود

 

 

۵) عینک سه بعدی Elephas Ultra-Clear HD Rechargeable

عینک های 3D

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید.


لز ویژگی های عینک Elphas Ultra-Clear HD میتوان به کم مصرف و قابلیت شارژ آن اشاره نمود همچنین این عینک ۳D با تمام پروژکتورهای جدید DLP-Link کار می کند.
بنابراین شما میتوانید عینک های سه بعدی Elphas Ultra-Clear HD خریداری کنید و در کنار تلویزیون های خود که قابلیت نمایش سه بعدی دارند از این عینک استفاده نمایید و از تماشای فیلم  سینمایی ،فوتبال و … لذت ببرید .

مشخصات:

قیمت: ۱۹٫۹۹ دلار

Brand: ELEPHAS
Model: pending
Weight: 4.8 ounces
Rating: 4.0 / 5.0

ویژگی های کلیدی:

نشانگر LED برای نشان دادن وضعیت باتری 

عمر باتری ۳۰ ساعته

زاویه دید ۱۷۸ درجه فوق العاده عرضی

ساده و تنها دارای یک دکمه

 

 

۶) عینک سه بعدی Emgreat G15-DLP

عینک های سه بعدی

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید.


عینک سه بعدی Emergreat G15-DLP به گونه ای طراحی شده است تا مشتریان بتوانند از این عینک سه بعدی در تمامی پروژکتورهای که تکنولوژی سه بعدی دارند استفاده کنند، بنابراین شما می توانید با استفاده از این عینک های سه بعدی Emergreat G15-DLP از تماشای فیلم در کنار دوستان و خانواده خود لذت ببرید. زمان پاسخگویی این عینک ها کمتر از ۱ میلی ثانیه است که کمک می کند تا چشم کمتر دچار خستگی شود، بنابراین شما می توانید بر روی سرگرمی یا تماشای فیلم تمرکز کنید.

مشخصات:

قیمت: ۳۴٫۹۹ دلار

Brand: Emgreat
Model: G15-DLP
Weight: 8.8 ounces
Rating: 4.3 / 5.0

ویژگی های کلیدی:

طراحی جذاب و چشمگیر 

نداشتن اخطار ضعیف شدن باطری

باتری قابل شارژ نیست

 

 

۷) عینک سه بعدی Hi-Shock RF Pro

عینک های سه بعدی

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید.


اگر شما عینک سه بعدی سبک وزن میخواهید قطعا عینک سه بعدی Hi-Shock RF Pro انتخاب ویژه ای برای شما است. حتما شما از تک رنگ نبودن عینک سه بعدی Hi-Shock RF Pro خوش تان می آید و همین تک رنگی نبودن عینک Hi-Shock RF Pro باعث شده است که بسیار محبوب شود. این عینک دارای بدنه منحصر به فرد است و لنز های این عینن سه بعدی Hi-Shock RF Pro به صورت ویژه طراحی شده اند .

مشخصات:

قیمت: ۴۲٫۹۰ دلار

Brand: Hi-SHOCK
Model: 4330079988
Weight: 5.6 ounces
Rating: 5.0 / 5.0

سطوح نرم و پوشش ضد گرد و غبار

قاب بسیار کم وزن

سه قطعه بینی قابل تعویض است

 

 

دیگران خوانده اند :

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.