همیار مجازی

مشخصات و شکل ظاهری گوشی های هواوی P20 ,P20Lite ,P20Pro

گوشی های هواوی P20 ,P20Lite ,P20Pro:

سری گوشی های P که پرچمداران شرکت هواوی هستند همیشه گوشی های خوب و زیبایی بوده اند. امسال شرکت هواوی بعد از گوشی هواوی P10 رسما در نظر دارد سه گوشی با نام های P20 ,P20Lite ,P20Pro روانه بازار کند. معلوم نیست که شرکت هواوی چه ایده هایی دارد اما با نگاه کردن به عکس این گوشی ها متوجه یک چیز میشوید که آن هم کپی برداری از شرکت اپل و آیفون X است!

 

 

گوشی هواوی P20:

 

گوشی هواوی P20

 

هواوی قرار است سه گوشی را در سری P20 منتشر کند که Huawei P20 نسخه میانی است. این گوشی در پشت مجهز به دوربین های دوگانه است. قاب پشتی این گوشی از جنس شیشه است. در قاب جلویی گوشی همانند آیفون ایکس در بالا قسمتی وجود دارد که برای سنسور ها است و در پایین نیز یک کلید فیزیکی وجود که اثر انگشت نیز بر روی آن تبعیه شده است.

هنوز اطلاعی درمورد سخت افزار و مشخصاتی کلی از سری گوشی وجود ندارد.

 

 

گوشی هواوی P20 Lite:

 

گوشی هواوی P20 Lite

ضعیف ترین نسخه ی این سری گوشی Huawei P20 Lite است. این گوشی از نظر شکل ظاهری بجز چندین تفاوت درست همانند P20 است. در پشت این گوشی درست همانند P20 دو عدد دوربین وجود و جنس قاب پشتی نیز شیشه است، اما تغییری که وجود دارد در پشت این گوشی سنسور اثر انگشت دیده می شود که در P20 در قاب جلویی قرار دارد.

در قاب جلویی گوشی تنها تغییراتی که دیده می شود حذف شدن کلید فیزیکی در پایین نمایشگر است و همانطور که مشاهده میشود سنسور اثر انگشت به پشت منتقل شده است. در پایین نمایشگر لوگوی هواوی جای کلید فیزیکی را گرفته است.

همیشه نسخه های Lite هواوی ارزانتر بوده اند و انتظار میرود که این گوشی هم ارزانتر از دو نسخه ی دیگر باشد.

 

 

 

 

گوشی هواوی P20 Pro:

 

گوشی هواوی P20 Pro

 

سرپرست این گروه هواوی P20 Pro است. این گوشی هم همانند دو نسخه ی دیگر دارای جنس بدنه ی ترکیب شیشه و فلز و شکل ظاهری مشابه است. سنسور اثر انگشت درست در همان جای P20 قرار دارد و در طراحی قاب جلویی هیچ گونه فرقی وجود ندارند. و اصلی ترین تفاوت گوشی هواوی P20 Pro با دو نسخه دیگر دارا بودن دوربین سه گانه است.

گوشی هواوی P20 Pro مجهز به سه عدد دوربین در پشت خواهد بود و این اولین گوشی ساخته شده است که از سه دوربین در پشت بهره میبرد.

مشخص نیست که چگونه تمام این دوربین ها مورد استفاده قرار می گیرند زیرا این اولین بار است که ما یک تلفن با بیش از دو دوربین در عقب دیده ایم، اما با این وجود جالب بنظر میرسد.

 

Huawei در ۲۷ مارس یک کنفرانس در پاریس برگزار می کند تا رسما گوشی های فوق را معرفی کند.

 

 

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.